MITROVIĆ UĆUTKAO RONALDA: Srbin u 100. minutu zatresao mrežu (VIDEO)

Al Nasr i Al Hilal su dva najveća kluba u Saudijskoj Pro ligi, a ove sezone su se borili za titulu prvaka. Na kraju sezone, Al Hilal se proglasio prvakom, iako je u posljednjem meču odigrao neriješeno protiv Al Nasra.

U 32. kolu Saudijske Pro lige, i Al Nasr i Al Hilal su izašli u najjačim sastavima, iako su već osigurali titulu. Al Nasr je poveo već u prvom minutu golom kojeg je postigao Otavio nakon asistencije Kristijana Ronalda. Međutim, Al Hilal se nije predao i u 100. minuti je izjednačio golom iz penala Aleksandra Mitrovića, te su završili meč rezultatom 1:1.

Mitrović i Sergej Milinković-Savić su bili aktivni na terenu i proveli su svaki minut igre. Mitrović je bio manje uočljiv do samog kraja meča, dok je Sergej imao nekoliko prilika za postizanje pogotka, ali nije uspio. Na kraju meča je dobio i javnu opomenu u 63. minuti.

Al Hilal je imao priliku za pobjedu u 74. minuti kada je Majkl promašio šansu, dok je Kristijano Ronaldo također imao priliku za gol u 10. i 12. minuti. Najbolju priliku za 2:0 imao je Abdulah Al Kaibari u 81. minuti, ali je njegov šut završio na stativi. Kazna je stigla u devetom minutu nadoknade kada je dosuđen penal za Al Hilal koji je pretvorio Mitrović.

Ovo je bila još jedna izazovna sezona u Saudijskoj Pro ligi, gdje su se Al Nasr i Al Hilal borili za titulu. Iako je Al Hilal na kraju osvojio prvenstvo, i Al Nasr se pokazao kao ozbiljan protivnik. Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić su bili važni igrači za svoje timove i pokazali su svoju kvalitetu tijekom sezone.

Saudijska Pro liga je jedna od najjačih liga na Bliskom istoku, gdje se svake godine vodi žestoka borba za titulu prvaka. Veliki klubovi poput Al Nasra i Al Hilala imaju veliku bazu navijača i velike ambicije za osvajanje trofeja. Ovogodišnje prvenstvo je bilo posebno uzbudljivo zbog velike borbe između ova dva tima.

Nadamo se da će iduća sezona Saudijske Pro lige biti jednako uzbudljiva i da će klubovi poput Al Nasra i Al Hilala nastaviti s dobrim igrama. Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić su već dokazali svoju vrijednost na terenu i sigurno će biti važni igrači za svoje timove i u budućnosti. U međuvremenu, navijači Saudijske Pro lige mogu uživati u uzbuđenjima koje im donosi natjecanje najboljih klubova u zemlji.

U zaključku, Saudijska Pro liga je jedno od najzanimljivijih natjecanja na Bliskom istoku, gdje se vodi velika borba za titulu prvaka. Al Nasr i Al Hilal su dva najjača kluba u ligi, a njihove utakmice uvijek privlače veliku pažnju navijača. Ove sezone je Al Hilal osvojio titulu prvaka, ali i Al Nasr se pokazao kao vrlo jak tim. Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić su pokazali svoju vrijednost na terenu i sigurno će biti važni igrači i u budućnosti. Navijači mogu očekivati ​​još uzbuđenja i natjecateljskih utakmica u budućnosti u Saudijskoj Pro ligi.