Najbolja partija karijere Bogdanovića (VIDEO)

Košarkaši Atlanta Hoksa doživjeli su poraz od Milvoki Baksa rezultatom 122:113 na svom terenu, prekinuvši seriju od četiri uzastopne pobjede u NBA ligi. Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović odigrao je jednu od najboljih utakmica u svojoj karijeri. Zabio je 38 poena u 37 minuta igre, uz impresivan postotak šuta od preko 50% (12/23). Također je zabilježio deset skokova, što mu je karijerni rekord, te četiri asistencije. Nažalost, u završnici treće četvrtine Bogdanović je pogodio šut sa tri četvrtine terena, ali nije bio priznat jer je vrijeme isteklo prije nego što je lopta napustila njegovu ruku.

Istaknuo se i Didžonte Marej s 20 poena, osam skokova i 12 asistencija, dok je u odsustvu Demijana Lilarda Bakse predvodio Janis Adetokunbo s 36 poena, 16 skokova i osam asistencija, dok je Kris Midlton ubacio 21 poen.

U ostalim utakmicama, Boston Celtics su pobijedili Nju Orleans Pelicanse rezultatom 104:92, dok je Orlando Magic bio uvjerljiv protiv Memfis Grizzliesa s rezultatom 118:88.