NAJBRŽI GOL U SEZONI! Čukarički DEMOLIRAO Radnik na Petrićevom debiju!

Fudbaleri Čukaričkog ostvarili su pobedu od 3:0 na gostovanju ekipi Radnika u okviru 20. kola Superlige Srbije. Igor Miladinović bio je junak utakmice, postigavši dva gola već u prvom poluvremenu. Debitantski nastup Gordana Petrića na klupi Čukaričkog privukao je pažnju, a ovaj trijumf omogućio je Čukaričkom da se izdvoji na četvrtoj poziciji tabele, dok je ekipa Radnika i dalje zakucana za dno tabele.

Fudbaleri Čukaričkog su postigli ubedljivu pobedu od 3:0 na gostovanju ekipi Radnika u okviru 20. kola Superlige Srbije. Ključnu prednost gosti su stekli već u prvom poluvremenu, a junak utakmice bio je Igor Miladinović, koji je dva puta zatresao mrežu protivnika. Prvi gol postigao je već u 40. sekundi utakmice, dok je drugi usledio u 18. minutu, nakon asistencije Luke Adžića. Debitantski nastup Gordana Petrića na klupi Čukaričkog zainteresovao je navijače koji su se nadali uspešnom debiju novog trenera.

Ovaj trijumf omogućio je Čukaričkom da se izdvoji na četvrtoj poziciji tabele, dok je ekipa Radnika i dalje zakucana za dno tabele. Nastavak utakmice protekao je nešto mirnije, a pitanje pobednika je rešeno u 73. minutu kada je Abubakar nespretno poslao loptu u svoju mrežu, doprinoseći konačnom rezultatu od 3:0 u korist Čukaričkog. Ova neobična situacija dodatno je obeležila tok utakmice i donela dodatnu prednost gostujućem timu.

Ukupno gledano, utakmica je bila obeležena brzim golovima Čukaričkog u prvom poluvremenu, kao i nesvakidašnjim događajem kada je protivnički igrač postigao autogol. Ovaj trijumf značajan je za Čukarički, dok ekipa Radnika i dalje ima izazove pred sobom u borbi za opstanak. Gordan Petrić, bivši strateg Partizana, imao je priliku da sa klupe posmatra ubedljivu pobedu svog novog tima.

Fudbaleri Čukaričkog istakli su se ubedljivom pobedom od 3:0 na gostovanju ekipi Radnika. Ključnu prednost gosti su stekli već u prvom poluvremenu, a junak utakmice bio je Igor Miladinović sa dva gola. Debitantski nastup Gordana Petrića na klupi Čukaričkog obilježio je susret, a ovaj trijumf omogućio je Čukaričkom da se izdvoji na četvrtoj poziciji tabele, dok je ekipa Radnika i dalje zakucana za dno tabele.

Nastavak utakmice protekao je nešto mirnije, a pitanje pobednika je rešeno u 73. minutu kada je Abubakar nespretno poslao loptu u svoju mrežu, doprinoseći konačnom rezultatu od 3:0 u korist Čukaričkog. Ova neobična situacija dodatno je obeležila tok utakmice i donela dodatnu prednost gostujućem timu. Za Čukarički, ovaj trijumf je značajan, dok ekipa Radnika i dalje ima izazove pred sobom u borbi za opstanak.

Ukupno gledano, utakmica je bila obeležena brzim golovima Čukaričkog u prvom poluvremenu, kao i nesvakidašnjim događajem kada je protivnički igrač postigao autogol. Gordan Petrić, bivši strateg Partizana, imao je priliku da sa klupe posmatra ubedljivu pobedu svog novog tima. Ovaj trijumf značajan je za Čukarički, dok ekipa Radnika ima izazove u borbi za opstanak.

Čukarički fudbaleri su ostvarili ubedljivu pobedu od 3:0 na gostovanju ekipi Radnika u okviru 20. kola Superlige Srbije. Igor Miladinović bio je junak utakmice, postigavši dva gola već u prvom poluvremenu. Debitantski nastup Gordana Petrića na klupi Čukaričkog privukao je pažnju, a ovaj trijumf omogućio je Čukaričkom da se izdvoji na četvrtoj poziciji tabele, dok je ekipa Radnika i dalje zakucana za dno tabele.