Natho pogodio za radost u Humskoj!

FK Partizan pobijedio je FK Mladost rezultatom 1:0 u utakmici 35. kola Superlige Srbije. Jedini gol postignut je u 41. minuti kada je Bibars Natho iskoristio asistenciju Alda Kalulua. Nakon VAR provjere potvrđeno je da nije bilo ofsajda te je gol priznat. Prije toga, u 32. minuti došlo je do teškog sudara između golmana Mladosti Željka Samčovića i defanzivca gostiju Milana Joksimovića, što je rezultiralo ozljedom. U 5. minuti gol Mateusa Saldanjea poništen je zbog ofsajda, nakon čega je uslijedila VAR provjera.

Partizan je u ovoj utakmici bio pod imperativom pobjede s obzirom na to da je TSC prethodno pobijedio Čukarički i sada zauzima drugo mjesto na tablici. Trener Partizana, Nađ, izrazio je zabrinutost zbog činjenice da njegova momčad često prima golove te istaknuo da postoji problem u obrambenoj igri. S druge strane, momčad „Parnog valjka“ pokušava prekinuti niz loših rezultata, s pet poraza i jednim remijem u posljednjih šest utakmica.

Ova pobjeda ima veliki značaj za Partizan koji juri drugo mjesto na tablici. Trenutno su ispred njih ekipa TSC, koja je također u borbi za tu poziciju. Utakmica je imala veliki značaj za crno-bele, s obzirom na niz loših rezultata u posljednje vrijeme.

Sastavi ekipa bile su sljedeće:

Partizan: Jovanović – Stojković, Kovačević, Saničanin, Antić – Ovusu, Zahid – Severina, Kalulu, Natho – Saldanja

Mladost Lučani: Samčović – Andrić, Joksimović, Leković – Varjačić, Tumbasević, Pejović, Ćirković, Udovičić – Bojić, Veličković

Glavni sudac utakmice bio je Predrag Janjuš, a prijenos je bio osiguran na TV Areni Sport Premium 1.