NIJE ZNAO ŠTA GA JE SNAŠLO: Fanovi opkolili Novaka

Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, održao je nedavno javni trening na centralnom terenu Slovenske Plaže u Budvi. Ova poslednja priprema označila je njegovu pripremu za učešće na teniskom turniru na Olimpijskim igrama u Parizu. Sa svojih zapanjujućih 24 Grend slemova, Đoković sada cilja na olimpijsko zlato, koje je jedino što mu nedostaje u njegovoj bogatoj teniskoj karijeri.

Iako je već osvojio bronzu na Olimpijadi u Pekingu 2008. godine, Novak Đoković i dalje želi da osvoji zlatnu medalju na Olimpijskim igrama. Sa trijumfima na Rolan Garosu i brojnim rekordima iza sebe, Đoković radi naporno kako bi ostvario ovaj san. Stoga je trening u Crnoj Gori bio važna tačka na njegovom putu ka dostizanju olimpijskog zlata.

Fanovi su takođe bili prisutni na treningu, okupivši se oko najboljeg tenisera sveta kako bi zatražili autograme i fotografije. Đoković je srdačno odgovarao na zahteve svojih obožavalaca, stvarajući nezaboravno iskustvo za sve prisutne.

Sa Olimpijskim igrama u Parizu pred vratima, 64 tenisera će se takmičiti, od kojih će 56 biti odabrani na osnovu rang liste, dok će preostalih osam dobiti specijalnu pozivnicu od Međunarodnog olimpijskog komiteta. Ovo daje priliku teniserima van glavnog takmičenja da se bore za prestižne olimpijske medalje.

Iako je Đoković već osvojio olimpijsku bronzu u Brazilu 2008. godine, nije uspeo da ponovi uspeh u prethodnim olimpijskim igrama. Očekuje se da će se ovaj put obistiniti i osvojiti zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu.

Nadamo se da će Novak Đoković ostvariti svoj san i dodati olimpijsko zlato u svoju bogatu kolekciju trofeja, stvarajući još jedan istorijski trenutak u svetu tenisa. Svi s nestrpljenjem očekujemo da vidimo njegov uspeh na Olimpijskim igrama i da budemo svedoci još jednog velikog dostignuća u njegovoj sjajnoj karijeri.