NOVOM PAZARU NI HET TRIK LJAJIĆA NIJE POMOGAO

U prve tri utakmice 28. kola Superlige Srbije viđeni su uzbudljivi susreti. Fudbaleri TSC-a pobedili su Novi Pazar u spektakularnoj utakmici rezultatom 4:3. Adem Ljajić postigao je het-trik za Novi Pazar, ali to nije bilo dovoljno da ekipa ostvari pobedu. Drugi meč između Vojvodine i Čukaričkog završen je nerešenim rezultatom 1:1, dok je Železničar ostvario važnu pobedu nad Radnikom rezultatom 3:1.

TSC je poveo u 9. minuti preko Pantovića, ali je Ljajić brzo izjednačio i postigao još dva gola za preokret. Ćirković je potom izjednačio rezultat za Novi Pazar, pa se na odmor otišlo rezultatom 2:2. U drugom poluvremenu, TSC je stigao do preokreta golovima Milosavljevića, a konačan rezultat postavio je Ljajić svojim trećim golom u četvrtoj minuti sudijske nadoknade. Utakmica je bila jedna od najboljih ove sezone.

U meču između Vojvodine i Čukaričkog, Ivanović je doveo Vojvodinu u prednost, ali je Miladinović izjednačio rezultat za Čukarički. Obe ekipe imaju isti broj bodova na tabeli. Železničar je zabeležio važnu pobedu protiv poslednjeplasiranog Radnika rezultatom 3:1, svi golovi viđeni su u prvom poluvremenu. Duronjić je doneo prednost Radniku, ali su Pančevci napravili preokret golovima Romanića i Pavlova.

Na tabeli Superlige Srbije, Crvena zvezda je lider sa 4 boda više od Partizana. Utakmice 28. kola donose uzbuđenje i borbu za što bolje pozicije na tabeli. Svi navijači fudbala mogu uživati u kvalitetnim mečevima i sjajnim golovima koje viđamo na terenima u Srbiji. Fudbalska sezona je u punom jeku, a svaki bod je važan u borbi za titulu ili opstanak. Pratite Superligu Srbije i uživajte u najboljem fudbalu na Balkanu.