On je pobednik na terenu, ali i van njega: NOLE, SREĆAN ROĐENDAN!

Novak Đoković je neosporna legenda tenisa sa 24 Grend slem titule, rekordnih 98 titula u karijeri i 426 nedelja na prvom mestu ATP liste. Sa deset titula Australijan opena, sedam Vimbldona, četiri US opena i tri Rolan Garosa, Novak je postigao impresivne rezultate koji ga čine neprikosnovenim u svetu tenisa. Takođe, osam puta je završio godinu kao prvi na svetu i sedam puta osvojio Završni turnir, postavši rekorder po broju titula najboljeg na planeti u izboru ITF.

Pored svojih sportskih dostignuća, Novak je predstavljao Srbiju u Dejvis kupu, osvojivši titulu 2010. godine, i osvajanjem bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Pekingu 2008. godine. Njegova želja da predstavlja svoju zemlju na Olimpijskim igrama je velika, a osvajanje zlatne medalje za Srbiju je jedan od njegovih najvećih prioriteta i ciljeva ove sezone.

I pored svih navedenih uspeha, najveća želja Novaka Đokovića je osvojiti zlatnu olimpijsku medalju za Srbiju. Biti deo Olimpijskih igara i predstavljati svoju zemlju predstavlja privilegiju i čast za njega. Osvojiti zlatnu medalju za Srbiju je jedan od njegovih najvećih prioriteta i ciljeva ove sezone.

Novak Đoković je simbol sportskog uspeha i inspiracija ne samo u Srbiji, već i širom sveta. Njegova posvećenost, upornost i neverovatni rezultati učinili su ga ikonom tenisa i sporta uopšte. Srećan rođendan, Nole!