„Ovo je SRAMOTA za Real Madrid“!

Košarkaši Real Madrida uspjeli su doći do pobjede protiv Crvene zvezde u neizvjesnoj završnici rezultatom 101:94. Iako je klub sa Malog Kalemegdana imao dobru igru i došao do prednosti od +16 u trećoj četvrtini, Real Madrid je uspio preokrenuti rezultat i pobijediti.

Real Madrid nije imao dobru igru tijekom većeg dijela susreta. Njihov pristup utakmici nije bio dobar, što se vidjelo i po postavi koju su izveli na početku. Kada su ušli starteri, Crvena zvezda je bila već motivirana i igrala iznad svojih mogućnosti.

U trećoj četvrtini, Crvena zvezda je imala priliku riješiti utakmicu u svoju korist, ali Real Madrid je pokazao svoj šampionski karakter i spriječio Beograđane da deklasiraju Madriđane u njihovom domu.

Hrvatski košarkaš Mario Hezonja bio je jedan od najboljih igrača na utakmici i smatra da je stav Real Madrida bio nepoštovanje prema gostujućem timu. Hezonja je nakon utakmice izrazio frustraciju zbog pristupa ekipe u prvom poluvremenu.

Crvena zvezda je ovim porazom zabilježila 21. poraz u sezoni i trenutno se nalazi na 16. poziciji Eurolige. Real Madrid zauzima prvo mjesto s 26 pobjeda i samo šest poraza.

Ukupno imaju 11 pobjeda, a iza njih su samo Alba i Asvel sa pet odnosno sedam pobjeda. Real Madrid dominira Euroligom ove sezone s impresivnom statistikom od 26 pobjeda i samo šest poraza.

Crvena zvezda će morati raditi na svojoj igri kako bi popravila rezultate i napredovala u prvenstvu. Sa snažnim timom poput Real Madrida na vrhu, nema sumnje da će biti teško ostvariti pobjede, ali Crvena zvezda ima potencijal za napredak.

U Euroligi se očekuje nastavak uzbudljive sezone sa nadama i očekivanjima od svakog tima. Real Madrid će pokušati zadržati svoju vodeću poziciju, dok će Crvena zvezda tražiti načine da se popravi i ostvari bolje rezultate u preostalim utakmicama.

Ukupno, ova sezona Eurolige nudi napeto natjecanje i uzbuđenje za sve ljubitelje košarke širom svijeta. Navijači mogu očekivati mnogo uzbuđenja i teških borbi na terenu dok timovi pokušavaju ostvariti svoje ciljeve i osvojiti titulu. Euroliga će nastaviti donositi vrhunsku košarku i uzbudljive trenutke za sve ljubitelje sporta.