PARTIZAN ADMIRALBET PRETRPEO PORAZ OD VOJVODINE: Novosađani osvojili Superkup Srbije!

Rukometaši Partizan AdmiralBet-a poraženi su od Vojvodine u utakmici Superkupa Srbije. U napetoj utakmici odigranoj u Banjaluci, crno-beli su pokazali borbenost i želju, ali su nedostajala bolja realizacija u završnici. Partizan je poveo na startu utakmice, ali je Vojvodina uspela da preokrene rezultat serijom od četiri uzastopna pogotka. Na poluvreme se otišlo sa prednošću Vojvodine od jednog gola. U drugom poluvremenu, Vojvodina je povećala svoju prednost, ali su se crno-beli borili i uspeli da se približe na gol zaostatka. Međutim, nedostajala je mirna ruka u završnici, pa je Vojvodina na kraju slavila rezultatom 22:24.

Najefikasniji u redovima Partizana bio je Miha Kotar sa šest golova, dok je najbolji u ekipi Vojvodine bio Milan Jovanović sa deset pogodaka. Said Heidarirad je upisao osam odbrana za Partizan, dok je Andrej Trnavac imao devet odbrana za Vojvodinu.

Ovaj poraz će poslužiti kao pouka crno-belima da treba poraditi na realizaciji u završnicama utakmica, ali će svakako biti prilika za učenje i napredak. Sledi im nova sezona u kojoj će sigurno dati sve od sebe da ostvare bolje rezultate i osvoje trofeje.