Partizan – Hercegovac izveštaj

Košarkaši Partizana odigrali su protiv košarkaša Hercegovca iz Gajdobre u četvrtfinalu Kupa Radivoja Koraća u niškom Čairu. Utakmica su otvorili loše, ali su na poluvremenu došli do vodstva s rezultatom 37:29. Trener Partizana Željko Obradović nije mogao računati na Alena Smailagića, ali se u ekipu vratio Uroš Trifunović, koji je nedavno imao zdravstvene probleme.

Prvo poluvrijeme započelo je loše za Partizan, ali su uspjeli preokrenuti rezultat i na odmor otići s prednošću. Na početku drugog poluvremena, Hercegovac je ponovno došao u prednost, no Partizan se uspio vratiti i izjednačiti rezultat. Na kraju prvog poluvremena, Ledej je bio najviše golgeter Partizana s 12 poena, dok su se u Hercegovcu istakli Dimić, Marić, Gaćeša i Brekić sa po pet poena.

Pobjednik ovog susreta igra će protiv Vojvodine u polufinalu, koja je napravila iznenađenje pobjedom nad Megom rezultatom 100:92. Trener Partizana Željko Obradović izjavio je kako je njegova ekipa loše započela utakmicu i da će se morati poboljšati u drugom poluvremenu. Alen Smailagić nije mogao igrati zbog povišene temperature, ali se u ekipu vratio Uroš Trifunović, koji je nedavno imao zdravstvene probleme.

Ove sezone Kup Radivoja Koraća donosi puno uzbuđenja i iznenađenja, a utakmice su prepune neizvjesnosti i napetosti. Košarkaši Partizana morat će pokazati svoju najbolju igru kako bi ostvarili pobjedu i plasirali se u polufinale, gdje ih očekuje teški protivnik Vojvodina.

U večerašnjoj utakmici četvrtfinala Kupa Radivoja Koraća, košarkaši Partizana odigrali su protiv košarkaša Hercegovca iz Gajdobre, a na poluvremenu su vodili s rezultatom 37:29. Trener Partizana Željko Obradović nije mogao računati na Alena Smailagića, koji je imao povišenu temperaturu. Međutim, Uroš Trifunović, koji se nedavno oporavio od zdravstvenih problema, vratio se u ekipu.

Prvo poluvrijeme bilo je iznimno napeto, a nakon početnog lošeg početka, Partizan je uspio preokrenuti rezultat i prednost prenijeti na svoju stranu. Ledej je bio najviše golgeter Partizana s 12 poena, dok su se u Hercegovcu istakli Dimić, Marić, Gaćeša i Brekić sa po pet poena.

Pobjednik ovog susreta igrao je u polufinalu protiv Vojvodine, koja je iznenadila i pobijedila Megu rezultatom 100:92. Trener Partizana Željko Obradović izjavio je kako njegova ekipa mora pokazati bolju igru u drugom poluvremenu i kako će se morati poboljšati kako bi se plasirali u polufinale. Alen Smailagić nije mogao igrati zbog povišene temperature, ali se u ekipu vratio Uroš Trifunović, koji se nedavno oporavio od zdravstvenih problema.

Ovogodišnji Kup Radivoja Koraća donosi puno uzbuđenja i iznenađenja, a utakmice su pune napetosti i neizvjesnosti. Košarkaši Partizana morat će pokazati svoju najbolju igru kako bi pobijedili i plasirali se u polufinale, gdje ih očekuje teški protivnik – Vojvodina.