Partizan i iMT remizirali u Superligi

U četvrtom kolu Mozzart bet Superlige Srbije, fudbaleri Partizana su remizirali sa IMT rezultatom 0:0. Ovo je prvi put da su „prosuli“ bodove od početka sezone. Prvo poluvreme utakmice je bilo prilično mirno sa nedostatkom prilika za crno-bele. IMT je bio opasniji protivnik, ali nije uspeo da postigne gol. U drugom poluvremenu, utakmica je postala dinamičnija. Navijači su protestovali bacanjem obuće na teren, a VAR je poništio gol Partizana zbog igranja rukom. Konačan rezultat bio je nerešen, sa obe ekipe osvajanjem po boda.

U drugoj utakmici večeri, Vojvodina je poražena od TSC rezultatom 1:3. Golove za ekipu iz Bačke Topole postigli su Aleksa Pejić, Aleksandar Ćirković i Bence Sos, dok je jedini gol za Novosađane postigao Mihailo Ivanović.

Situacija u Superligi Srbije postaje sve zanimljivija kako se takmičenje nastavlja. Utakmice su pune iznenađenja i preokreta, a ekipe imaju priliku da se bore za titulu šampiona. Navijači su uzbudjeni zbog dešavanja na terenu i sa nestrpljenjem očekuju naredne utakmice.