Partizan odigrao nerešeno sa Lokomotivom

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 1:1 protiv moskovske Lokomotive u pripremnom meču pred predstojeću sezonu. Gol za Partizan postigao je Mateuš Saldanja u 30. minutu, dok je autogol Bojana Kovačevića u 90+3. minutu doneo Lokomotivi izjednačenje. Partizan će otvoriti novu sezonu gostovanjem kod Napretka u prvom kolu Superlige, dok ih u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona očekuje susret sa Dinamom iz Kijeva.

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 1:1 protiv moskovske Lokomotive u pripremnoj utakmici koja je poslužila kao generalka pred početak nove sezone. Brazilski napadač Mateuš Saldanja postigao je jedini gol za Partizan u 30. minutu. Saldanja je sjajno reagovao nakon auta, uspeo je da se oslobodi dvojice defanzivaca Lokomotive i preciznim udarcem sa sedam metara savladao golmana ruskog kluba.

Partizan je bio blizu pobede, ali mladi štoper Bojan Kovačević je nespretno reagovao u poslednjim trenucima meča i postigao autogol u 90+3. minutu, čime je Lokomotiva uspela da izbori nerešen rezultat. Ova utakmica bila je poslednja provera za ekipu Partizana pred početak takmičarske sezone.

Nakon ovog meča, Partizan se okreće predstojećim izazovima. Prvo kolo Superlige donosi im gostovanje kod Napretka na stadionu u Loznici, koje je zakazano za 10 dana. Nakon toga, ekipa iz Beograda putuje u Poljsku gde će se sastati sa kijevskim Dinamom u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Partizan se nalazi u ozbiljnim pripremama za novu sezonu i trener i igrači su odlučni da ostvare uspehe kako u domaćem prvenstvu tako i na evropskoj sceni. Klub ima ambiciju da se plasira u Ligu šampiona i da ostvari što bolje rezultate u narednoj sezoni.

Ova generalka sa Lokomotivom pokazala je da ekipa Partizana ima kvalitet i da su igrači spremni za nove izazove. Povratak publike na stadione dodatno će motivisati igrače da ostvare dobre rezultate i obraduju svoje navijače.

Trener i stručni štab imaju poverenja u tim i veruju da će uspeti da ostvare svoje ciljeve u predstojećoj sezoni. Mladi igrači poput Bojana Kovačevića imaju priliku da pokažu svoj talenat i da se izbore za svoje mesto u timu.

Partizan ima veliku podršku svojih navijača i veruje se da će ih uspeti obradovati dobrim izdanjima i uspesima u narednoj sezoni. Klub ima bogatu tradiciju i veliku bazu navijača širom sveta koji prate i podržavaju crno-bele u svim takmičenjima.

Uprava kluba radi marljivo kako bi omogućila ekipi što bolje uslove za rad i kako bi klub ostvario što bolje rezultate u narednoj sezoni. Cilj je ostvariti što bolji plasman u domaćem prvenstvu i na evropskoj sceni, kao i privući što veći broj navijača na stadione.

Partizan ima dugu istoriju uspeha i trofeja i nastoji da nastavi sa tim tradicijama i da ostvari nove pobede i trofeje. Klub ima jak tim i kvalitetne igrače koji su spremni da se bore za svaku loptu i da ostvare pobede za svoj klub i svoje navijače.

U narednom periodu, Partizan će imati teške izazove ispred sebe, ali veruje se da će uspeti da ostvari svoje ciljeve i da obraduje sve svoje navijače. Ekipa ima kvalitet i talent da se nosi sa jakim protivnicima i da ostvari dobre rezultate u svim takmičenjima.

Posle generalne probe sa Lokomotivom, ekipa Partizana sada se okreće predstojećim utakmicama i treninzima kako bi bila spremna za start nove sezone. Navijači sa nestrpljenjem očekuju početak takmičenja i nadaju se novim uspesima i trofejima za svoj omiljeni klub.