Partizan poraz Olimpijkakos Evroliga

Košarkaši Partizana nisu uspeli da pobede Olimpijakos

Na utakmici između Partizana i Olimpijakosa, koja se odigrala u krcatoj „Štark Areni“ u Beogradu, crno-beli košarkaši nisu uspeli da pobede grčki tim. Nakon odlične prve četvrtine, u kojoj su imali vođstvo od 22:17, Partizan je doživeo poraz od Olimpijakosa rezultatom 69:74. Ovaj poraz je značajan jer nije uspeo da napravi prvi od dva potrebna koraka u poslednja tri kola Evrolige kako bi se povećale šanse za plasman u plej of.

Tokom prvih 30 minuta utakmice, crno-beli su igrali dobro i imali su vođstvo od 40:32, ali su u poslednjoj četvrtini doživeli veliki pad. Olimpijakos je napravio seriju od 12:0 i preokrenuo rezultat, na kraju odnoseći pobedu. Na kraju utakmice, rezultat je bio 69:74 u korist Olimpijakosa.

Ovo je bio veoma važan meč za oba tima, sa velikim ulogom u trci za plej of. Partizan sada mora da se osloni na naredne utakmice protiv Albe u Berlinu i Valensije u Beogradu kako bi se domogli 10. pozicije. Iako su doživeli poraz u ovoj utakmici, Partizan još uvek ima šansu za plasman u plej of, ali će morati da pokaže bolju igru u narednim mečevima.

U narednim utakmicama, Partizan će se suočiti sa Almom u Berlinu 4. aprila i protiv Valensije u Beogradu 12. aprila. Ovi mečevi će biti ključni za crno-bele kako bi ostvarili plasman u doigravanje Evrolige. Navijači su razočarani porazom od Olimpijakosa, ali veruju da ekipa može da se oporavi i ostvari pobede u narednim utakmicama.

Na kraju, iako je Partizan doživeo poraz od Olimpijakosa, nadaju se da će uspeti da se vrate na pobednički put i ostvare plasman u plej of Evrolige. Svi navijači su u nadi da će tim uspeti da se oporavi i ostvari važne pobede u narednim utakmicama protiv Albe i Valensije.