Partizan poražen od CSKA

Fudbaleri Partizana poraženi su od CSKA u Moskvi na Kupu Braće rezultatom 0:3 i tako završili svoje pripreme za turnir u Rusiji. Golove za CSKA postigli su Tamerlan Musaev, Kelven i Zoran Tošić. Zubić se povredio na početku utakmice, a stvari su se loše odvijale za crno-bele. Debi Ibrahim Zubairua bio je svijetla točka, dok su i Aleksandar Šćekić i Nihad Mujakić pokazali neke naznake kvalitete. Marko Živković se povrijedio na početku utakmice, a CSKA je brzo stekao prednost. Musaev je postigao prvi gol u 3. minuti nakon greške Goha. Kelven je udvostručio vodstvo u 50. minuti. Tošić je postigao treći gol u 89. minuti. Partizan nije uspio ozbiljno ugroziti protivnika, a Stanojević će morati mnogo raditi kako bi ekipa bila konkurentna u kvalifikacijama. Na kraju, rezultat je bio 3:0 u korist CSKA.