Partizan protiv Dinamo Kijeva u Ligi šampiona

U drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, fudbaleri Partizana pretrpjeli su težak poraz od Dinama iz Kijeva rezultatom 6:2. Partizan je poveo u 22. minuti nakon penala koji je realizirao Saldanja, ali su domaći fudbaleri u finišu prvog poluvremena postigli tri gola u samo 5 minuta.

Drugo poluvreme je također proteklo u znaku Dinama, koji je povisio vodstvo na 4:1 u 55. minuti. Saldanja je s drugim pogotkom u 66. minuti dao nadu Partizanu, ali je Dinamo nastavio s pogocima i završio utakmicu sa 6:2 na kraju.

Igrači koji su nastupili za Dinamo Kijev bili su Buščan, Karavaev, Diačuk, Popov, Vivčarenko, Bujalskij, Bražko, Šaparenko, Jarmolenko, Vanat i Kabajev. Na drugoj strani, ekipu Partizana činili su Jovanović, Antić, Mujakić, Marković, De Medina, Arijaga, Zahid, Kalulu, Goh, Severina i Saldanja.

Utakmica je obilovala golovima, sa Dinamom iz Kijeva koji je dominirao tijekom cijelog susreta. Na kraju utakmice, rezultat je bio porazan za Partizan, pokazujući veliku razliku u kvaliteti između ove dvije momčadi.

Osim poraza, Partizan je imao i problema u obrani tijekom cijele utakmice, što je doprinijelo visokom broju primljenih golova. Trener Stanojević će morati analizirati ovu utakmicu i raditi na poboljšanju igre svoje momčadi u budućim susretima.

Ovaj debakl protiv Dinama iz Kijeva pokazuje potrebu za većim ulaganjem u kvalitetne igrače i poboljšanje taktike i obrane ekipe Partizana. Nadamo se da će crno-bijeli uspjeti popraviti svoju igru i prikazati bolje predstave u nastavku sezone.