Partizan savladao Valensiju u Beogradu

Košarkaški klub Partizan završio je sezonu sa skorom 16-18, što mu je donelo 11. mesto u šampionatu, ali nije bilo dovoljno za plasman u plej-in rundu. Sa druge strane, Valensija je zauzela 13. mesto sa skorom 14-20.

Na utakmici između Partizana i Valensije, Džejms Naneli je predvodio Partizan sa 19 poena, dok su Džejlin Smit, Kevin Panter i Aleksa Avramović dodali 15, 12 odnosno 10 poena. U ekipi Valensije, Semi Odželeje je bio najefikasniji sa 17 poena, dok je Džared Harper postigao 13 poena.

U prvoj četvrtini meča, Partizan je pružio dobar otpor, ali je Valensija uspela da preokrene meč i završi prvu četvrtinu sa prednošću od 21:15. U drugoj četvrtini, Partizan je uspeo da preokrene rezultat i uđe u drugo poluvreme sa minimalnim zaostatkom od 37:35 za Valensiju.

U trećoj četvrtini, Partizan je pokazao bolju igru i uspeo je da preokrene rezultat u svoju korist, vodeći sa 58:52 na kraju treće četvrtine. U poslednjoj četvrtini, Partizan je potvrdio svoju dominaciju i pobedio rezultatom 79:66.

Ovom pobedom, Partizan je okončao sezonu na pozitivan način i sa zasluženom pobedom nad Valensijom. Navijači Partizana su bili ponosni na igru njihovih ljubimaca i nadaju se boljim rezultatima u narednoj sezoni. S druge strane, Valensija će morati da analizira svoju sezonu i da se pripremi za naredne izazove.

Ovaj meč bio je prilika za igrače obe ekipe da pokažu svoje veštine i borbeni duh pred publikom. Nadamo se da će i naredna sezona doneti sjajne košarkaške utakmice i uzbuđenja za sve ljubitelje ovog sporta.