PESNIČENJE STANOJEVIĆA I SUDIJE! Isplivao snimak opšte tuče u Zaječaru! (VIDEO)

Fudbalski klub Partizan je prekinuo seriju od tri uzastopne pobede i upisao prvi remi u superligaškoj sezoni protiv IMT u Zaječaru. Utakmica je završena bez golova rezultatom 0:0, pri čemu su Novobeograđani dominirali u prvom poluvremenu, propustili bolje šanse u nastavku, a crno-beli postigli gol u 87. minutu ulaskom Ksandera Severine.

Međutim, radost zbog postignutog gola nije dugo trajala, jer je sudija Marko Ivković dobio signal iz VAR sobe da proveri moguće igranje rukom u začetku akcije Partizana. Nakon pregleda snimka, odlučeno je da gol bude poništen, što je rezultiralo burnim protestima igrača i trenera Partizana na terenu.

Sudija Ivković je dao žuti karton igraču Nathu zbog prigovora, dok je trener Aleksandar Stanojević isključen sa terena zbog svojih reakcija. Pomoćnik trenera Branko Vukašinović je umesto Stanojevića dao izjavu za medije, izražavajući nezadovoljstvo zbog suđenja i rezultata utakmice.

Stanojević neće biti u prilici da vodi ekipu u narednom kolu protiv niškog Radničkog zbog ovog incidenta. Nakon ovog neuspeha, Partizan će se morati konsolidovati i pripremiti za naredne izazove, dok je IMT uspešno izvojevao bod protiv velikog Partizana.

Ovaj remi je doneo nekoliko kontroverzi i nezadovoljstvo među navijačima, ali će obe ekipe morati da se okrenu budućim utakmicama i pokušaju postići bolje rezultate. Partizan će morati da radi na unapređenju igre i efikasnosti, dok će IMT pokušati da nastavi sa dobrim performansama i osvajanjem bodova u daljem takmičenju.