Poker Partizana za pobedu nad Tekstilcem!

Fudbaleri Partizana ostvarili su važnu pobedu večeras protiv Tekstilca iz Odžaka rezultatom 4:1, u meču 11. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su poveli u 39. minutu kada je Gajas Zahid uputio asistenciju za Ibrahima Zubairua koji je postigao gol. Ipak, Tekstilac je uspeo da izjednači u 45+1. minutu nakon što je Nikola Antić igrao rukom u svom šesnaestercu, a Ivan Davidović je bio siguran sa bele tačke.

Iako je Zubairu postigao gol koji je poništen zbog ofsajda, Partizan se ponovo vratio u vođstvo u 52. minutu preko Bibras Natha. Zahid je postigao svoj drugi gol na utakmici u 61. minutu, a konačan rezultat postavlja Nemanja Nikolić u 89. minutu posle asistencije Nemanje Trifunovića.

Sa ovom pobedom, Partizan se trenutno nalazi na petom mestu na tabeli Superlige Srbije sa 17 bodova, dok je Tekstilac na 12. poziciji sa 11 bodova.

U narednom kolu, Partizan će gostovati Novom Pazaru, dok će Tekstilac igrati protiv Železničara iz Pančeva.

Ovo je bio još jedan uspešan nastup Partizana u Superligi Srbije, koji nastavlja da se bori za visoke pozicije na tabeli. Navijači su bili zadovoljni igrom svog tima i veruju da će crno-beli nastaviti sa dobrim rezultatima u narednim utakmicama.

Borba za titulu u Superligi Srbije postaje sve zanimljivija sa svakim odigranim kola, a Partizan čini sve što je u njihovoj moći da ostanu u trci za osvajanje šampionske titule. S obzirom na kvalitetan tim i dobru formu igrača, crno-beli imaju velike šanse za ostvarenje svojih ciljeva u ovoj sezoni.

Sledeći mečevi će biti ključni za Partizan kako bi se održali u borbi za vrh tabele, a tim će morati da pokaže svoje najbolje performanse kako bi ostvarili pozitivne rezultate i zadržali korak sa liderima lige.

U međuvremenu, navijači su veoma zadovoljni trenutnom formom tima i veruju da će Partizan uspeti da ostvari svoje ciljeve u ovoj sezoni Superlige Srbije. Svi su jedinstveni u podršci igračima i uvereni su u njihovu sposobnost da ostvare uspeh ove sezone.

Uzbuđenje raste kako se sezona bliži kraju, a Partizan će sigurno biti jedan od timova koji će ostaviti dubok trag u ovogodišnjem takmičenju. Navijači su već počeli da planiraju kako će podržati svoj omiljeni tim u narednim utakmicama i jedva čekaju da vide šta budućnost nosi za Partizan u Superligi Srbije.