Polufinale kupa Srbije Radnički Vojvodina

Fudbaleri Vojvodine su uspjeli osigurati svoje mjesto kao prvi finalisti kupa Srbije nakon pobjede protiv Radničkog rezultatom 1:0 golom postignutim u nadoknadi vremena! Gosti su dominirali tijekom cijele utakmice, dok je domaći tim uputio samo jedan jedini šut prema golu. Junak Novosađana bio je Seid Korać koji je postigao gol u 91. minuti. Sljedeći protivnici u finalu bit će ili Crvena zvezda ili Partizan.

Utakmica je započela s fenomenalnom atmosferom na stadionu Čika Dači uz 10.000 navijača. Radnički i Vojvodina su do sada ostvarili četiri pobjede svaki put kada su se susreli na ovom stadionu te su odigrali četiri neriješene utakmice.

Tijekom prvog dijela utakmice, Vojvodina je imala nekoliko prilika za postizanje gola, dok domaći nisu imali niti jedan šut prema golu. Na kraju poluvremena rezultat je ostao 0:0 uz nekoliko prilika za Vojvodinu koje je golman domaćeg tima uspio obraniti.

U drugom poluvremenu, Vojvodina je nastavila pritisak prema protivniku te je imala prilike za postizanje gola, no golman Radničkog je uspješno obranio udarce. Kako je vrijeme prolazilo, navijači su se pripremali za penale, budući da u slučaju rezultata 0:0 utakmica bi se morala odlučiti penala.

Međutim, u posljednjim trenucima utakmice, Seid Korać postiže gol za Vojvodinu, donoseći im pobjedu. Navijači su bili oduševljeni ovim rezultatom i svi su se složili da je Vojvodina apsolutno zaslužila pobjedu.

Vojvodina će sada sa zanimanjem pratiti drugi polufinalni susret između Crvene zvezde i Partizana kako bi saznali tko će biti njihov protivnik u finalu kupa Srbije. Nadamo se da će ova pobjeda donijeti timu još više samopouzdanja i motivacije za finalni susret.

U svakom slučaju, fudbaleri Vojvodine mogu biti ponosni na svoj nastup u polufinalu kupa Srbije i sa nestrpljenjem čekaju da vide hoće li uspjeti osvojiti trofej i donijeti radost svim svojim navijačima.