(POLUVREME) OFK BEOGRAD – PARTIZAN: Crno-beli vode protiv „romantičara“, odličan ritam utakmice u Zaječaru!

U utakmici između OFK Beograda i Partizana rezultat je bio 1:2, a golove su postigli Ovusu za OFK Beograd u 18. minuti, Filipović za Partizan u 15. minuti i Zubairu za Partizan u 40. minuti.

Prvo poluvrijeme je bilo dinamično, a prvi gol postigao je Filipović za Partizan u 15. minuti nakon dobrog centaršuta Zubairua. Samjuel Ovusu je izjednačio rezultat za OFK Beograd u 18. minuti sa spektakularnim golom iz šesnaesterca. Međutim, Partizan je ponovno preuzeo vodstvo u 40. minuti golom Zubairua nakon brzog kontranapada.

Uoči meča, očekivala se velika borba obzirom da su ovi timovi stari rivali, a utakmica je privukla veliku pažnju javnosti. Partizan se već šest utakmica ne može pohvaliti pobjedom, a trener Aleksandar Stanojević istaknuo je značaj ovog susreta za svoju ekipu kako bi uhvatili pozitivan vjetar u leđa. OFK Beograd se nalazi na četvrtom mjestu na tablici u njihovoj povratničkoj superligaškoj sezoni i njihovi rezultati su privukli pozornost javnosti.

Sastavi timova su bili sljedeći:
– OFK Beograd: Popović – Gobelić, Vukičević, Đermanović, Anan – Ado, Paločević – Ovusu, Knežević, Cvetković – Vlajte.
– Partizan: Jovanović – Filipović, Ilić, Mujakić, Jurčević – Kovač, Natho – Goh, Zahid, Zubairu – Kalulu.

Stari rivali OFK Beograd i Partizan su se ponovno susreli nakon osam godina i sedam mjeseci u takmičarskom susretu. Ovoga puta, utakmica se igrala na stadionu Kraljevica u Zaječaru.

U konačnici, Partizan je slavio pobjedu rezultatom 2:1 te je tako prekinuo niz bez pobjede. Utakmica je bila zanimljiva i dinamična, a navijači su uživali u borbi ovih dva stara rivala. Gledatelji su svjedočili lijepim golovima i napetoj atmosferi na terenu. Ovo je bio važan susret za oba tima, ali je Partizan izašao kao pobjednik sva tri boda.