Poslednji dan grupne faze na Euru

Grupa F Europskog prvenstva u rukometu u Njemačkoj ulazi u završnu fazu dok se Portugal sigurno plasirao na prvo mjesto i može se opustiti protiv Gruzije, ostavljajući glavne zvijezde za kasnije utakmice na prvenstvu. Turcima će biti dovoljan bod protiv Češke kako bi se kvalificirali na drugo mjesto.

U live blogu s utakmica, rezultati pokazuju da Gruzija vodi protiv Portugala 2:0, dok je Turska postigla gol protiv Češke i vodi 1:0. Početak drugog poluvremena donosi akciju na terenu dok Češka dobiva crveni karton, što će stanje na terenu dodatno zakomplicirati. Turska nastavlja s pritiskom na protivnika, dok Cristiano Ronaldo dobiva žuti karton na utakmici Portugala i Gruzije.

Utakmica između Češke i Turske pokazuje otvorenu igru s akcijom na obje strane. Gol Gruzije u drugoj minuti protiv Portugala dodatno začinjava igru, dok se završavaju prve poluvremena na obje utakmice. Postave ekipa za obje utakmice prikazuju kvalitetne igrače koji će se boriti za pobjedu.

Ostanite uz nas za više vijesti o događanjima u Srbiji i svijetu putem našeg Telegram kanala ili preuzmite našu aplikaciju za iOS ili Android uređaje.