poznat datum susreta sa Zvezdom

Košarkaši Partizana su dominirali nad ekipom Mega u polufinalu Košarkaške lige Srbije i osigurali svoje mjesto u finalu gdje će se susresti sa rivalom Crvenom zvezdom. Partizan je od starta stekao veliku prednost koju je uspio zadržati do kraja utakmice. Najefikasniji igrač bio je Zek Ledej sa 17 poena, dok je Danilo Anđušić dodao 16 poena.

Na drugoj strani, Filip Jović je predvodio Megu sa 21 košem, dok su ostali igrači podbacili u napadu. Druga četvrtina je bila potpuno drugačija priča, gdje je Partizan dozvolio Megi da smanji prednost, ali su ipak otišli na poluvrijeme sa prednošću od 47:31.

U trećoj četvrtini, Partizan je nastavio da dominira pod vodstvom Danila Anđušića. Mladi igrači Aleksa Dimitrijević i Savo Drezgić su dobili priliku u posljednjoj četvrtini, a Dimitrijević je pokazao svoj potencijal ubacivši šest poena.

Partizan je uspješno završio utakmicu te je osigurao svoje mjesto u finalu lige gdje će se susresti sa Crvenom zvezdom. Prva utakmica je zakazana za 3. juni u dvorani Crvene zvezde, dok će se druga utakmica odigrati 5. juna u dvorani Partizana. Eventualna odlučujuća utakmica će se odigrati dva dana kasnije.