Problem je kluba što ne može da stane iza svega, da li bi to sudija uradio u …

Fudbaleri Partizana poraženi su u završnici od ekipe Čukaričkog u 30. kolu Superlige. Nakon ovog poraza, Partizan ima sedam poena minusa u odnosu na Crvenu zvezdu pred večiti derbi u prvom kolu plej-ofa. Čukarički je pobedio rezultatom 3:2, a trener Partizana Igor Duljaj je na konferenciji za medije čestitao protivničkoj ekipi na zasluženoj pobedi.

Igor Duljaj je priznao da ekipa nije bila dovoljno motivisana za pobedu i da su napravili neke izmene u drugom poluvremenu kako bi se popravili rezultat. Međutim, Čukarički je uspeo da postigne treći gol i zasluženo pobedi.

Iako je Partizan imao priliku da igra bolje u oba poluvremena, njihova nedovoljna energija i motivacija su ih koštali poraza. Duljaj se također osvrnuo na činjenicu da neće moći biti prisutan na večitom derbiju zbog žutog kartona koji mu je dao sudija Milan Ilić.

Duljaj je također izrazio razočaranje zbog suđenja, ističući da sudije trebaju da budu fer i pošteni, a ne da koriste svoju moć na nepravedan način. On je istakao da je njegova ideja bila da se ekipa Partizana bori za evropska takmičenja, ali da titula nije bila imperativ. On je želeo da napravi tim koji će biti stabilan i da igrači ostanu verni klubu bez obzira na trenere.

Ovaj poraz je sigurno razočarao navijače Partizana, ali ekipa će morati da se fokusira na naredne mečeve i da pokuša da se popravi kako bi ostvarili svoje ciljeve u Superligi. Večiti derbi sa Crvenom zvezdom će biti prilika da se pokažu u boljem svetlu i da pokažu svoju pravu snagu.

Partizan ima bogatu sportsku tradiciju od 1945. godine, ali se sada suočava sa izazovima koje moraju prevazići kako bi se vratili na vrhunski nivo. Sa podrškom navijača i upornim radom, ekipa može ostvariti svoje ciljeve i vratiti se u evropska takmičenja gde pripadaju.