PSV remi Borusija Dortmund prvi meč osmina finala Liga šampi

Fudbaleri PSV-a i Borusije Dortmund su odigrali nerešeno u prvom duelu osmine finala Lige šampiona rezultatom 1:1. Timovi su bili jednako dobri u držanju lopte i šansama, ali je jedini gol postigao Donijel Malen za Borusiju Dortmund u 24. minutu. Nakon što je pao u kaznenom prostoru, Luk de Jong je iz penala izjednačio za PSV u 56. minutu. Revanš meč će se odigrati 13. marta na terenu Borusije Dortmund.

Prvog dana osmine finala, Real Madrid je pobedio RB Leipzig sa 1:0, dok je Mančester siti pobedio Kopenhagen sa 3:1. Revanš mečevi ovih mečeva će se igrati 6. marta.

Drugog dana osmine finala, PSG je pobedio Real Sociedad sa 2:0, dok je Lazio pobedio Bayern sa 1:0. Revanš utakmice se igraju 5. marta.

Na trećem danu osmine finala, Inter je pobedio Atletiko Madrid sa 1:0, dok je PSV odigrao nerešeno sa Borusijom Dortmund 1:1. Revanš meč između ovih timova igraće se 13. marta.

U sredu, Porto će igrati protiv Arsenala, dok će Napoli igrati protiv Barselone. Revanši mečevi ovih utakmica će se igrati 12. marta.

Nakon prvog dana osmine finala, fudbaleri Real Madrida ostvarili su pobedu protiv RB Leipziga sa 1-0 golom Dijaza. Dok je Mančester Siti pobedio Kopenhagen sa 3-1, golove su postigli Kevin De Brujne, Bernardo Silva i Foden. Revanš utakmice će se igrati 6. marta.

Drugi dan osmine finala doneo je pobedu PSG-a protiv Real Sosijedada sa 2-0 golovima Mbapea i Barkole. Dok je Lacio pobedio Bajern sa 1-0, golom Imobilea iz penala. Revanši će se igrati 5. marta.

Međutim, Inter je pobednik prvog meča protiv Atletiko Madrida sa 1-0 golom Arnautovića u 79. minutu, dok je PSV igrao nerešeno sa Borusijom Dortmund 1-1 golom Luke de Jonga iz penala i Donijela Malena. Revanši će se igrati 13. marta.

Nakon toga, u sredu će se igrati utakmice između Porta i Arsenala, kao i između Napolija i Barselone. Revanši ovih utakmica će se igrati 12. marta.

U prvom duelu između Borusije Dortmund i PSV-a, nemački fudbaleri su imali više posjeda i šansi, ali je jedini gol postigao Donijel Malen za Borusiju Dortmund u 24. minutu. PSV je uspio izjednačiti u 56. minutu preko Luke De Jonga iz penala. Revanš meč ovih timova će se igrati 13. marta.