REAL DOBIO PENAL RULET NA ETIHADU! IMAĆEMO NOVOG ŠAMPIONA EVROPE! Englezi idu kući!

Mančester Siti i Real Madrid su odigrali uzbudljivu utakmicu u četvrtfinalu Lige šampiona, gde je Real Madrid na kraju pobedio rezultatom 2:1 (5:4) posle penala. Real Madrid je poveo golom Rodriga u 12. minutu, ali je Kevin De Brujne izjednačio u 76. minutu. Utakmica je otišla u produžetke, gde su obe ekipe ostale bez snage, a Real Madrid je na kraju slavio posle penala.

Na drugoj utakmici četvrtfinala, Bajern Minhen je pobedio Arsenal 1:0 (3:2) golom Kimiha u 63. minutu. Engleski tim je eliminisan iz takmičenja, dok je Bajern prošao u polufinale gde se već nalazi jedan nemački klub.

Na utakmici Siti – Real, Rodrigov gol u 12. minutu bio je početak uzbudljive utakmice. Kevin De Brujne je izjednačio u 76. minutu, ali je promašio stopostotnu šansu za pobedu. Utakmica je otišla u produžetke, gde su obe ekipe ostale bez snage, a Real Madrid je na kraju slavio posle penala.

Na utakmici Bajern – Arsenal, Kimih je postigao jedini gol u 63. minutu, čime je Bajern otišao u polufinale Lige šampiona. Arsenal je eliminisan iz takmičenja.

Na oba meča videlo se veliko uzbuđenje i borba do poslednjeg minuta. Real Madrid i Bajern Minhen su zasluženo prošli u polufinale Lige šampiona, dok su Mančester Siti i Arsenal eliminisani iz takmičenja.

Ukupno, ovo je bio neverovatan dan fudbala sa mnogo uzbuđenja i neizvesnosti. Navijači su uživali u fantastičnim mečevima, a Real Madrid i Bajern Minhen su pokazali svoju klasu i zasluženo prošli u narednu rundu takmičenja. Svi ljubitelji fudbala sa nestrpljenjem očekuju polufinale Lige šampiona, gde će se sastati najbolji timovi Evrope u borbi za titulu.