Remi Amerike i Brazila

Fudbalske reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država i Brazila odigrale su jutros prijateljski meč u Orlandu u kojem nije bilo pobjednika, rezultat je bio 1:1. Brazil je poveo golom Rodriga u 17. minuti, no Kristijan Pulišić iz reprezentacije SAD-a uspio je izjednačiti rezultat slobodnim udarcem u 26. minuti.

Ovaj meč bio je posljednja provjera za obje reprezentacije prije početka Kupa Amerike koji će se održati od 20. lipnja do 14. srpnja u Sjedinjenim Američkim Državama. Selekcija SAD-a smještena je u grupi C zajedno s ekipama Urugvaja, Bolivije i Paname, dok će Brazil igati u grupi D s Paragvajem, Kolumbijom i Kostarikom.

Navijači mogu pratiti novosti i informacije o reprezentacijama na njihovim Facebook i Instagram stranicama, kao i na službenim web stranicama. Svi su pozvani da podrže svoje omiljene timove i bodre ih tijekom natjecanja.