ROMANTIKA JE PONOVO U MODI: Šampionski ples OFK Beograda

Na Omladinskom stadionu u Beogradu, ekipa OFK Beograda je pobijedila Kolubaru rezultatom 2:0. Prvi gol postigao je kapiten Saša Marković u 18. minuti, dok je drugi gol postigao Dejan Georgijević u 30. minuti. OFK Beograd je imao još nekoliko prilika za gol, ali je obrana Kolubare uspješno intervenirala. Utakmica je počela s centra i fudbaleri Kolubare su bili agresivniji u prvom dijelu, ali nisu uspjeli postići gol. OFK Beograd je imao izvrsnu obranu i uspio je sačuvati prednost do kraja utakmice. Sa ovom pobjedom, OFK Beograd je pobijedio i nakon četiri neuspješne utakmice u proljetnom dijelu sezone. S druge strane, Kolubara je prikazala dobru igru, ali nije uspjela postići gol. U dosadašnjim susretima između ove dvije ekipe, OFK Beograd je bio uspješniji, s četiri pobjede u osam utakmica. Kolubara ima tri remija i jednu pobjedu protiv OFK Beograda, a rezultati tih susreta su bili u korist OFK Beograda s gol količnikom 21:11. Ovo je bio važan susret za obje momčadi u borbi za pozicije u ligi. Pratimo njihovu daljnju igru i rezultate u nadolazećim utakmicama Prve lige Srbije.