SADA JE SVE JASNO! Evo zašto je VAR poništio pobedu Partizana u Zaječaru!

Partizan nije uspio postići gol protiv IMT-a u Zaječaru i završili su sa remijem rezultatom 0-0. Ekipa nije uspjela postići gol od početka sezone iako su uspjeli postići gol u 87. minuti preko Ksandera Severine, ali je gol bio poništen zbog igranja rukom. Igrači su imali inicijativu tokom utakmice, ali nisu uspjeli probiti otpor IMT-a. Partizan je uspio postići gol nakon akcije koja je uključivala Svetozara Markovića, Lazarevića i Severine, ali gol je poništen zbog igranja rukom. Nakon pregleda VAR sobe, glavni sudija je odlučio poništiti gol što je izazvalo gnev kod trenera Aleksandra Stanojevića, koji je dobio crveni karton. Umjesto njega, njegov pomoćnik Branko Vukašinović je morao iznijeti izjavu pred kamerama. Vukašinović je izjavio da ekipa nije bila na očekivanom nivou u prvom poluvremenu, ali da su pritisnuli u drugom poluvremenu. Iako su imali prilike, nisu ih uspjeli iskoristiti. Neki detalji tokom utakmice nisu bili ispravni i trebaju se konsolidirati i nastaviti dalje.