Saša Jovanović osvojio Humsku i TSC primakao Partizanu u bor

Fudbalski tim TSC postigao je pobedu u gostima protiv Partizana rezultatom 2:1 pet kola pre kraja Mozzart bet Superlige i stigao svog rivala na samo „minus četiri“. Atipično prvo poluvreme za mečeve Partizana i TSC-a karakterisalo je oprezno ponašanje obe ekipe, koje su čekale grešku protivnika. Ipak, gol za TSC postigao je Ćirković u 29. minuti, a Partizan je izjednačio golom Natha u 35. minuti. U drugom poluvremenu, Jovanović je postigao gol za TSC u 76. minuti i doneo im trijumf. Partizan je imao priliku za izjednačenje u 85. minuti, ali je gol Kastilja poništen zbog ofsajda. TSC je tako pobedio Partizan sa rezultatom 2:1.

Crno-beli su vezali i četvrti poraz zaredom, što pokazuje da će morati da zaigraju mnogo bolje ako žele da sačuvaju drugo mesto i kvalifikacije za UEFA Ligu šampiona. Trener TSC-a, Žarko Lazetić, pokazao je da njegov tim igra brzo i moderno, ali ume da bude i strpljiv. Prvi gol za TSC postigao je Ćirković u 29. minuti, a drugi gol Jovanović u 76. minuti.

U ostalim mečevima Mozzart bet Superlige, ekipa Čukaričkog pobedila je Mladost Lučani rezultatom 4:1, dok su Vojvodina i Crvena zvezda odigrale nerešeno 0:0. Napredak je poražen od Radničkog 1923 rezultatom 1:4.

TSC je tako ostvario važnu pobedu protiv Partizana i stigao ih na samo „minus četiri“ na tabeli. Ova pobeda je pokazala da TSC ima kvalitetan tim koji može da se nosi sa jakim protivnicima. Sledi nastavak takmičenja u Mozzart bet Superligi sa još nekoliko kola koje će odlučiti konačnog pobednika. Navijači fudbala imaju priliku da prate uzbudljive mečeve i pratiti borbu za titulu šampiona.

U ovom uzbuđenom meču između Partizana i TSC-a, videli smo dva različita pristupa igri. Partizan je bio opredeljen za odbranu i kontre, dok je TSC postepeno pojačavao pritisak i na kraju uspeo da postigne pobedonosni gol. Golovi Ćirkovića i Jovanovića bili su dovoljni da TSC ostvari trijumf nad Partizanom i stigne ih na tabeli.

Ostali mečevi u Mozzart bet Superligi takođe su pružili zanimljive rezultate, sa pobedama i remijima koji su odredili dalji tok takmičenja. Navijači fudbala imaju priliku da uživaju u uzbuđenjima i tenziji koju donose ovi mečevi.

TSC je tako pokazao da ima kvalitetan tim sposoban da se nosi sa jatim protivnicima i ostvari važne pobede. Njihova igra brzo, moderno i strpljivo donosi rezultate, što će ih sigurno dovesti do dobrih pozicija na tabeli Mozzart bet Superlige. Navijači fudbala mogu samo da se raduju uzbudljivim mečevima koji slede i navijaju za svoje omiljene timove.