Sergej i Mitar rešetaju mreže

Srpski fudbaleri Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić bili su zvezde utakmice protiv Al Uhduda, gde su pomogli svom timu Al Hilalu da ostvari ubedljivu pobedu rezultatom 3:0 u prvom kolu najkvalitetnije lige u Saudijskoj Arabiji.

Mitrović je postigao dva gola, dok je Milinković-Savić dodao još jedan. Ovaj dvojac je takođe bio strelac i prošle nedelje u finalu Superkupa protiv Al Nasra, kada su odveli svoj tim do ubedljive pobede od 4:1. Mitrović je još jednom postigao dva gola, dok je Milinković-Savić dodao još jedan.

Prvi gol Mitrović je postigao u 4. minutu, a drugi u 40. minutu, oba puta uz asistenciju Abdulaha Al-Hamdana. Milinković-Savić je upisao svoje ime među strelce u nadoknadi prvog poluvremena, tačnije u 45+1. minutu.

Obojica srpskih reprezentativaca odigrala su svih 90 minuta u ovom meču i bili su ključni u ostvarivanju pobede svog tima, koji brani titulu prvaka u Saudijskoj Arabiji.

Navijači su bili oduševljeni efikasnošću Mitrovića i Milinković-Savića, nadajući se da će nastaviti sa dobrim igrama i obezbediti Al Hilalu još mnogo pobeda u nastavku sezone. Ova dva igrača predstavljaju veliko pojačanje za tim i imaju veliki potencijal da ostvare još veće uspehe u Saudijskoj Arabiji.

Mitrović i Milinković-Savić su pokazali svoju klasu i talenat na terenu, potvrđujući svoj status kao jedni od najboljih fudbalera iz Srbije. Njihovi golovi i asistencije donose mnogo radosti navijačima Al Hilala, koji se nadaju da će ih ova dva igrača odvesti do novog šampionskog trofeja.

U narednim utakmicama se očekuju još veći uspesi ovog srpskog dueta, jer su dokazali da mogu da se nose sa najjačim timovima u Saudijskoj Arabiji i da donesu ključne pobede svom timu. Očekuje se da će nastaviti sa dobrim igrama i nastaviti sa postizanjem golova i asistencija, kako bi Al Hilal ostvario što bolje rezultate i odbranio titulu prvaka.

Mitrović i Milinković-Savić su postali omiljeni igrači među navijačima Al Hilala, koji ih podržavaju i bodre u svakom meču. Njihov doprinos timu je neizmerno važan, jer su pokazali svoju kvalitet i veštinu na terenu, donoseći mnogo radosti navijačima svojim sjajnim partijama.

Očekuje se da će se Mitrović i Milinković-Savić nastaviti sa dobrim igrama u narednim mečevima i da će biti ključni igrači u ostvarivanju uspeha svog tima. Njihovo prisustvo na terenu donosi kvalitet i sigurnost Al Hilalu, koji se nadaju da će ostvariti još mnogo pobeda u nastavku sezone i odbraniti titulu prvaka Saudijske Arabije.