SIMEONE UŠAO U KLINČ SA SPORTSKIM DIREKTOROM DORTMUNDA! Čolo ne može bez SKANDALA! (VIDEO)

Dva odlična meča odigrana su sinoć u Ligi šampiona, sa Atleticom Madrid koji je pobedio Borussiju Dortmund rezultatom 2:1 na svom terenu. Meč je bio prepun uzbuđenja, sa Atleticom koji je brzo postigao dva gola u prvom poluvremenu. Međutim, Dortmund je uspeo da smanji rezultat devet minuta pre kraja meča, što im daje nadu pred revanš.

Bio je to veoma naporan meč sa puno preokreta na terenu i van njega. Nakon što je Atletiko poveo sa 2:0, Čolo Simeone je odlučio da se potpuno povuče u drugom poluvremenu, što je rezultiralo nervozom kako na terenu, tako i na klupi. Došlo je do sukoba između Simeonea i sportskog direktora Dortmunda, Sebastijana Kela, nakon što je jedan od igrača Dortmunda ostao povređen na terenu.

Emre Džan je ostao da leži na travi, a Atletiko nije izbacio loptu već je nastavio sa napadom, što je dovelo do nervoze i sukoba između Simeonea i Kela. Ipak, Dortmund je uspeo da iskoristi nekoliko šansi i postigne gol devet minuta pre kraja meča, čime su smanjili rezultat na 2:1 i dali sebi nadu pred revanš.

Ovo su bili samo neki od momenata sa sinoćnjeg meča, koji je doneo mnogo uzbuđenja i tenzije kako među igračima na terenu, tako i među trenerima i sportskim direktorima. Publika je bila oduševljena atmosferom na terenu, sa puno strasti i borbe koja je viđena tokom celog meča.

Atletiko Madrid je zasluženo pobedio, ali Borussija Dortmund nije odustala i uspela je da smanji rezultat pred revanš. Očekuje se veoma zanimljiv meč i u revanšu, jer oba tima imaju kvalitetne igrače i žele da se plasiraju u narednu fazu takmičenja.

Sinoćnji meč je još jednom pokazao koliko je Liga šampiona uzbudljivo takmičenje, sa mnogo neizvesnosti i preokreta tokom svake utakmice. Fanovi fudbala su uživali u spektaklu na terenu, ali i van njega, sa mnogo tenzije i emocija koje su bile prisutne tokom celog meča.

Sledeći mečevi u Ligi šampiona će sigurno doneti još uzbuđenja i tenzije, sa timovima koji žele da ostvare pobede i plasiraju se u narednu fazu takmičenja. Svi navijači fudbala jedva čekaju da vide šta će se dogoditi u narednim mečevima i ko će uspeti da se plasira u četvrtfinale Lige šampiona.

U svakom slučaju, sinoćnji meč je bio veoma zanimljiv i uzbudljiv za sve ljubitelje fudbala, sa Atleticom Madridom koji je zasluženo pobedio, ali sa Borussijom Dortmund koja nije odustala i pokazala da može da se nosi sa jakim protivnicima. Revanš će svakako biti veoma zanimljiv i neizvestan, jer oba tima žele pobedu i plasman u narednu fazu takmičenja.