SITI BEZ MILOSTI I U LIGI ŠAMPIONA! Za devet minuta DVA GOLA! Amaterska greška golmana Kopenhagena (VIDEO)

Utakmica između Mančester sitija i Kopenhagena u Ligi šampiona bila je obilježena velikom greškom golmana Kopenhagena, Kamila Grabara iz Poljske. Napadač Mančester sitija, Hulijan Alvarez, je uspio postići gol nakon što je lopta prošla kroz ruke golmana, što je izazvalo burne reakcije među navijačima i stručnjacima.

Mančester siti je poveo već u 5. minuti nakon što je Akanđi postigao sjajan gol nakon kornera. Alvarez je potom udvostručio prednost svog tima na 2:0 samo četiri minuta kasnije, šokirajući protivničku ekipu. Gosti su uspjeli smanjiti rezultat u 29. minuti utakmice. Ipak, najviše pažnje privukla je nespretna reakcija golmana Kopenhagena.

Mančester siti je na kraju pobijedio sa 3:1 i poveo je s 3:1 u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona. Sada imaju još veću prednost te gazi prema četvrtfinalu. Podsjetimo, Mančester siti je trenutni prvak Europe i u grupnoj fazi je igrao protiv Crvene zvezde.

Drugi susret osmine finala Lige šampiona odigran je između Real Madrida i Lajpciga. Real Madrid je slavio minimalnim rezultatom 1:0 u prvoj utakmici u Njemačkoj. Prethodne večeri su Pari Sen Žermen i Bayern München prošli u sljedeći krug, nakon što su eliminirali Real Sociedad i Lazio.

U sljedećem kolu Lige šampiona navijači mogu očekivati uzbudljive utakmice i nove golove, a Mančester siti je u ovom trenutku favorit za osvajanje trofeja.