Skandal drma Ostrvo! Runi popio optužbu za nasilničko ponašanje!

Fudbalski savez Engleske optužio je trenera Plimuta Vejna Runija za nedolično i nasilničko ponašanje prema sudijama i zvaničnicima na nedavnoj utakmici protiv Blekburna. Runi je dobio crveni karton u 87. minutu utakmice Devetog kola Čempionšipa nakon što se žalio na odluku sudije. Optužen je za korištenje uvredljivog jezika prema službenim licima i za neprikladno i nasilno ponašanje nakon isključenja. Također je optužen za prekršaj nedoličnog ponašanja jer se vratio na teren nakon što je bio udaljen.
Fudbalski savez Engleske dao je Runiju rok od nedelju dana da odgovori na optužbe i to do 15. oktobra. Plimut je pobedio Blekburn rezultatom 1:0 golom postignutim u 90+7. minutu. Trenutno se nalaze na 14. mestu u Čempionšipu sa 11 bodova.

Grupa „Grobari jug“ Partizana pozvala je sve navijače da se u petak okupe na Sportskom centru „Teleoptik“ u terminu najavljene Skupštine Partizana. Grupa se oglasila putem Instagrama i pozvala sve navijače da pokažu svoju podršku i prisustvuju ovom važnom događaju za klub.

Ovo su samo neke od aktuelnih sportskih vesti koje su obeležile proteklu nedelju. Fudbalski savez Engleske optužio je trenera Vejna Runija za nedolično ponašanje, dok su navijači Partizana pozvani na Skupštinu kluba. Ostanite informisani uz najnovije sportske vesti i pridružite se navijanju za svoje omiljene timove.