Šljivić i Rodić pogađali za pobedu Zvezde protiv IMT-a

Crvena zvezda nastavlja svoj niz pobeda nakon remija u večitom derbiju, pobedivši novobeogradski IMT na stadionu Rajko Mitić u 28. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije rezultatom 2:0. Crveno-beli su poveli već u četvrtom minutu golom Jovana Šljivića nakon sjajnog dodavanja Gelora Kange. U drugom poluvremenu, Milan Rodić je kaznio grešku odbrane IMT-a i postigao drugi gol za Zvezdu. IMT je pokušavao da postigne barem počasni gol, ali su propustili nekoliko prilika. Crvena zvezda je sada prva na tabeli sa 71 bodom, četiri više od Partizana.

U ostalim utakmicama 28. kola Mozzart Bet Superlige Srbije, TSC je savladao Novi Pazar rezultatom 4:3, Čukarički je remizirao sa Vojvodinom 1:1, Železničar je pobedio Radnik 3:1, Mladost je savladala Radnički 1923 rezultatom 2:0, Partizan je pobedio Voždovac 3:2, Radnički Niš je savladao Spartak 2:1, a Crvena zvezda je pobedila IMT 2:0.

U sledećem kolu, Crvena zvezda će gostovati Radniku, dok će IMT dočekati Napredak. I dalje se očekuje žestoka borba za titulu šampiona u Superligi Srbije, a Crvena zvezda je na dobrom putu da odbrani svoj naslov i osvoji još jedan šampionski pehar. Navijači su veoma zadovoljni igrom svog tima i nadaju se nastavku uspeha u preostalim utakmicama sezone.