ŠOKANTAN PORAZ BOSNE I HERCEGOVINE! Ukrajinci za dva minuta SRUŠILI „zmajevima“ snove o EURO!

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine suočila se sa porazom od selekcije Ukrajine u borbi za plasman na Evropsko prvenstvo. Utakmica je bila veoma neizvesna, ali su nesmotrene reakcije igrača Bosne dozvolile Ukrajini da postigne dva gola u finišu susreta i plasira se u finale.

Bosanski fudbaleri su bili na korak od ostvarenja istorijskog plasmana na Evropsko prvenstvo, ali su na kraju ostali kratki za jedan gol. Pobednički gol za Ukrajinu postigao je napadač Granade Dovbik, čime je Ukrajina obezbedila mesto u finalu baraža.

Ukrajina će se za odlazak na Evropsko prvenstvo boriti protiv selekcije Islanda, koji je ubedljivo savladao Izrael rezultatom 4:1. Očekuje se da će finale baraža biti izuzetno uzbudljivo, s obzirom na kvalitet oba tima i želju da se plasiraju na prestižno takmičenje.

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine na čelu sa Savom Miloševićem doživela je poraz od selekcije Ukrajine rezultatom 2:1 u polufinalnom baražu za plasman na Evropsko prvenstvo. Nakon izjednačenog prvog poluvremena, „zmajeve“ je u vođstvo doveo Matvijenko autogolom u 57. minutu, ali su nesmotrene reakcije igrača Bosne dozvolile Ukrajini da postigne dva gola u finišu susreta i plasira se u finale.