SPEKTAKL U LONDONU, PALO ČAK SEDAM GOLOVA! Čelsijev preokret u poslednjim sekundama! Palmer JUNAK sa tri pogotka!

U 31. kolu Premijer lige fudbalski navijači imali su priliku da uživaju u spektakularnoj utakmici između Čelsija i Mančester junajteda. Mladi engleski reprezentativac Kol Palmer bio je neosporni heroj ove utakmice postigavši tri gola i odvodeći „plavce“ do pobede rezultatom 4:3.

Čelsi je poveo već u četvrtom minutu golom Konora Galgera, a prednost je udvostručio Kol Palmer sa penala u 19. minutu. Međutim, Mančester junajted nije odustajao i uspeo je da izjednači rezultat pre poluvremena golovima od Garnaća i Bruno Fernandeša.

Argentinac Garnaćo je u 67. minutu postigao gol koji je doveo „đavole“ u vođstvo od 3:2. Međutim, u poslednjim sekundama sudijske nadoknade Kol Palmer je ponovo zablistao postigavši dva gola u 100. i 101. minutu. Prvo je bio siguran sa penala, a potom je postigao spektakularan gol nakon odbitka, obezbeđujući Čelsiju pobedu rezultatom 4:3.

U drugoj utakmici kola, Liverpul je savladao ekipu Šefild junajteda rezultatom 3:1. Strelci za Liverpul bili su Nunjez, Mekalister i Gakpo, dok je Bredli postigao autogol za ekipu Šefild junajteda.

Ovaj kolo Premijer lige obeležilo je fantastično izdanje mladog Kol Palmera koji je svojom igrom zadivio sve navijače i ekipe. Njegova neustrašivost i odlučnost bili su ključni faktor za trijumf Čelsija nad Mančester junajtedom. Ova pobeda značajna je ne samo za Čelsi već i za samog Palmera koji je pokazao da je sposoban nositi teret velikih utakmica i biti ključni igrač svog tima.

Ovo kolo pokazalo je da je Premijer liga i dalje jedna od najuzbudljivijih i najkonkurentnijih liga na svetu. Svi navijači imali su priliku da uživaju u vrhunskom fudbalu i neizvesnim rezultatima. Utakmica između Čelsija i Mančester junajteda definitivno će ostati upamćena po herojskom nastupu Kol Palmera i preokretu koji je doneo Čelsiju pobedu.

Nadamo se da će i naredna kola Premijer lige doneti ovakve spektakularne utakmice i da će navijači imati priliku da uživaju u fudbalu najvišeg kalibra.