Srbija poraz Argentina Liga nacija odbojka

Odbojkaši Srbije pretrpjeli su poraz od Argentine 2:3 u Ligi nacija, zbog čega zaostaju sedam bodova za Kubom u trci za Olimpijske igre u Parizu. Tim porazom, Srbija je doživjela peti poraz u ovom takmičenju, a presudile su bukvalno dvije lopte u petom setu. Dražen Luburić je bio najbolji sa 25 poena, dok su se istakli i Pavle Perić i Marko Podraščanin sa 13 i 11 poena. Argentina je bila uspješnija u prvih dva seta, ali je Srbija uspjela vratiti se na 2:2. Ipak, u igri nerava za „loptu“, argentinski tim je bio uspješniji.

„Gaučosi“ su bili nešto bolji u prva dva seta, Srbija se vratila na 2:2, u igri nerava za „loptu“ je bio uspešniji rival. Najbolji je bio Dražen Luburić sa 25 poena, Pavle Perić je postigao 13, a Marko Podraščanin 11, Nedeljković devet, a Kujundžić i Ivović na sedam. Kod protivnika izdvojio se Lima sa 22.

Nakon poraza od Argentine, odbojkaši Srbije igraju posljednju utakmicu u Otavi protiv domaćina Kanade. Utakmica nosi mnogo, čak 10 bodova, a nakon nje će se znati i šanse Srbije za odlazak na Olimpijske igre u Parizu. Pred odlučujuće utakmice posljednje sedmice Lige nacija u Ljubljani, Srbija će se suočiti s Kuba, Turskom, Poljskom i Slovenijom.

Osim poraza od Argentine, odbojkaši Srbije su do sada ostvarili uspjehe u Ligi nacija. Međutim, poraz od Argentine dodatno otežava put prema Olimpijskim igrama u Parizu. Kubanski tim je pobijedio Francusku, čime su se dodatno udaljili od Srbije u trci za Olimpijskim mjestom. S obzirom na to da odlučujuće utakmice u Ligi nacija uskoro slijede, odbojkaši Srbije će morati odigrati najbolje što mogu kako bi ostvarili svoje ciljeve.

Odbojkaška reprezentacija Srbije će se suočiti s teškim protivnicima u Ligi nacija, ali će dati sve od sebe kako bi ostvarili svoje ciljeve. Nakon poraza od Argentine, uskoro slijedi utakmica protiv Kanade, koja nosi mnogo bodova i značaj za plasman na Olimpijske igre u Parizu. Srbija će se suočiti s teškim timovima kao što su Kuba, Turska, Poljska i Slovenija, ali će dati sve od sebe kako bi ostvarili svoje snove.

Odbojkaši Srbije su pokazali svoju snagu i talent kroz brojne utakmice u Ligi nacija. Ipak, poraz od Argentine ih je malo usporio u njihovom putu prema Olimpijskim igrama u Parizu. Međutim, oni su i dalje motivirani i spremni dati sve od sebe kako bi ostvarili svoje ciljeve. Sa podrškom svojih navijača i zajedništvom u timu, odbojkaši Srbije imaju sve što je potrebno da ostvare uspjeh na Olimpijskim igrama. Navijamo za njih i vjerujemo u njihovu pobjedu!