Srbija protiv Crne Gore za prolaz

Vaterpolska reprezentacija Srbije igra vrlo važnu utakmicu protiv Crne Gore u drugom kolu grupne faze Svjetskog prvenstva u Dohi. U prošlom kolu, Srbija je pobijedila Japan rezultatom 17:10, dok su Crnogorci pobijedili Sjedinjene Američke Države rezultatom 16:15. Ekipa koja zauzme prvo mjesto u grupi osigurat će svoje mjesto na Olimpijskim igrama u Parizu! Moguće je pratiti tekstualni prijenos ovdje!

Viktor Rašović postiže gol u prvom napadu, što je sjajan početak za Srbiju. Međutim, Strahinja Rašović propušta zicer i promašuje priliku za novo vodstvo. Unatoč tome, Srbija trenutno ima vodstvo od 2:0.

Srbija nastavlja s dobrim obranama, dok Crnogorci imaju priliku za smanjenje rezultata. Međutim, naša ekipa uspješno brani svoj gol i ostaje u vodstvu.

U petom minutu, Srbija iskorištava igrača više i Dušan Mandić postiže gol, povećavajući vodstvo na 3:0. Bez obzira na igrača više, Srbija uspješno brani svoj gol i zadržava vodstvo.

U sedmom minutu, Srbija ponovno koristi igrača više i Đorđe Vučinić postiže četvrti gol za Srbiju. Nažalost, u zadnjem napadu prve četvrtine, Crnogorci uspijevaju postići gol i rezultat je 4:1 u korist Srbije.

U drugoj četvrtini, Srbija zadržava vodstvo i uspješno brani svoj gol. Međutim, Crnogorci uspijevaju smanjiti rezultat na 4:2. U posljednjem napadu, Srbija ne uspijeva postići gol i na poluvremenu rezultat je 4:2 za Srbiju.

Treća četvrtina donosi novi gol za Srbiju, ovaj put postiže Dušan Mandić. Međutim, Crnogorci uspijevaju uzvratiti i smanjuju rezultat na 5:3. Ipak, naša ekipa uspijeva održati vodstvo i na kraju treće četvrtine rezultat je 6:3 za Srbiju.

U zadnjoj četvrtini, Srbija uspijeva zadržati vodstvo i osigurati pobjedu rezultatom 8:5. Ovom pobjedom, Srbija osigurava prvo mjesto u grupi i odlazak na Olimpijske igre u Parizu. Očekuje se da će ova pobjeda motivirati ekipu za daljnje nastupe i ponosno predstavljati svoju zemlju na međunarodnoj sceni.