Srbin eliminisan posle velike borbe

Dušan Lajović je izgubio od Tejlora Frica u drugom kolu Rolan Garosa, ostavljajući Novaka Đokovića kao jedinog srpskog predstavnika u muškoj konkurenciji. Amerikanac je uspeo da pobedi Lajovića sa rezultatom 6:3, 3:6, 6:3, 6:4, što znači da je Srbija ostala bez drugog tenisera na ovom turniru. Lajović je uspeo da napravi brejk u drugom setu, ali nije uspeo da se izbori sa Fricom u preostalim setovima. Ovo je prvo takmičenje u kojem je Lajović učestvovao od 2014. godine kada je došao do četvrtog kola. Fric će u narednoj rundi igrati protiv pobednika meča Kokinakis – Cepijeri.

Dušan Lajović nije uspeo da ostvari dobar rezultat na Rolan Garosu, izgubivši u drugom kolu od Tejlora Frica sa 6:3, 3:6, 6:3, 6:4. U prvom setu Amerikanac je napravio brejk u osmom gemu i osvojio set. Lajović je uspeo da uzvrati u drugom setu, oduzevši servis protivniku i izjednačivši rezultat. Ipak, u trećem setu je Fric ponovo preuzeo kontrolu meča, nakon što je Lajović napravio brejk na početku seta. U četvrtom setu Fric je brzo napravio brejk i uspeo da zadrži prednost do kraja meča, plasiravši se u treće kolo.

Ovo je bio kraj takmičenja za Dušana Lajovića na ovogodišnjem Rolan Garosu, dok će Novak Đoković nastaviti dalje takmičenje kao jedini predstavnik Srbije u muškoj konkurenciji. Đoković se nalazi u dobroj formi i ima velike šanse za postizanje dobrog rezultata na ovom turniru. Navijači širom sveta su uzbuđeni da gledaju Novaka kako se takmiči i nadaju se da će osvojiti još jedan Gren slem trofej.

Rolan Garos je jedan od najprestižnijih teniskih turnira na svetu i privlači najbolje svetske tenisere. Ovogodišnje takmičenje je posebno uzbudljivo jer se mnogi favoriti takmiče za titulu. Novak Đoković je u vrhunskoj formi i ima velike ambicije za osvajanje trofeja na ovom turniru. Srbija ima veliko interesovanje za tenis i mnogo navijača koji podržavaju svoje igrače.

Dušan Lajović je pokazao dobru igru na Rolan Garosu, ali nije uspeo da se izbori sa Tejlorom Fricom u drugom kolu. Drugi teniser Srbije je postigao dobar rezultat u prošlosti na ovom turniru, ali ovogodišnje takmičenje se završava za njega ranije nego što je očekivao. Navijači su razočarani rezultatom, ali veruju u njegovu sposobnost da se vrati jači u budućim turnirima.

Tejlor Fric će se sada pripremati za naredni meč protiv pobednika meča Kokinakisa i Cepijerija. Američki teniser pokazao je dobru igru protiv Lajovića i ima šanse da ostvari dobar rezultat na ovom turniru. Rolan Garos je izazovno takmičenje za sve igrače, ali oni koji uspeju da se izbore sa pritiskom imaju mogućnost da osvoje trofej.

Novak Đoković ostaje jedini srpski teniser u muškoj konkurenciji na Rolan Garosu i ima veliku podršku navijača. Đoković je u top formi i spreman je da se takmiči sa najboljim svetskim igračima. Rolan Garos je jedan od najvažnijih turnira u sezoni i svi teniseri se nadaju da će postići dobar rezultat na ovom takmičenju. Đoković je favorit za osvajanje titule i navijači se nadaju da će ga gledati kako podiže trofej na kraju turnira.

Uzbudljivo takmičenje na Rolan Garosu nastavlja se sa sve više iznenađenja i sjajnih mečeva. Svi teniseri se bore za priliku da osvoje titulu i dokažu svoje kvalitete na terenu. Novak Đoković ima velike šanse za osvajanje trofeja i navijači mu pružaju podršku u svakom meču. Srbija ima bogatu tenisku tradiciju i veliki broj talentovanih igrača koji se takmiče na najvišem nivou. Rolan Garos je prilika da se pokaže najbolje od najboljih i da se uživa u vrhunskom tenisu.