SRBIN JE SVETSKO ČUDO! Dušan Vlahović dao golove za pamćenje, saigrači iz Juventusa aplaudirali, hvatali se za glavu…. (VIDEO)

Juventus i Sassuolo su odigrali utakmicu 20. kola Serie A, a ovaj meč italijanskog prvenstva obilježio je Dušan Vlahović – napadač koji je postigao dva gola za torinski gigant.

Unatoč tome što je gostovala momčad iz regije Emilia-Romagna, koja se nalazi na 12. mjestu na tablici, radi se o momčadi koja je prilično efikasna u gostima: od 13 golova postignutih na tuđem terenu – samo tri momčadi u prvenstvu u Italiji su postigle više golova.

Zato je za Juventus bilo važno da prvi postigne gol, da pokaže svojoj momčadi tko je gospodar u Torinu, a to je učinio srpski napadač Dušan Vlahović.

Već u 15. minuti, naš reprezentativac je presingom pomogao da suparnici izgube loptu, što je rezultiralo brzom akcijom momčadi u crno-bijelim dresovima, a zatim… Kad je Mireti uputio dodavanje s desne strane, to je postala asistencija za fantastičan gol – Dušan Vlahović je udarcem lijevom nogom dao gol s oko 18 metara udaljenosti, oduševivši sve navijače Juventusa.

Nakon samo 35. minut, drugi gol je postigao srpski reprezenativac, Dušan Vlahović koji je precizno izveo slobodan udarac, poslao loptu s oko 25 metara snažno i precizno u mrežu.

Dvostruki strijelac ostao je na terenu sve do 81. minute, kada ga je zamijenio Milik, a potom je igru napustio i drugi srpski internacionalac Filip Kostić, Zamijenio ga je Iling. Konačni rezultat bio je 3:0, jer je u 89. minuti Chiesa povećao prednost Juventusa, nakon što su se domaći igrači borili kao da gube, a ne vode.

Nakon ove utakmice, Juventus je sakupio 49 bodova i drugi je na tablici Serie A, s dva boda manje od Intera, a sedam više od trećeg Milana. Sassuolo je pao na 14. mjesto, sa 19 bodova.

Ova utakmica bila je značajna i po tome što je Dušan Vlahović postao prvi srpski nogometaš koji je postigao dva gola na utakmici za Juventus i to u Seriji A.

Juventus nastavlja s dobrim formom, a nadamo se da će se i Dušan Vlahović nastaviti isticati svojim izvedbama i nastaviti s postizanjem golova za „staru damu“.