Srpski strelac Lazar Kovačević osvojio 11. mesto na Svetskom kupu u Granadi

Srpski strelac Lazar Kovačević osvojio je 11. mjesto u disciplini vazdušna puška na drugom Svjetskom kupu u Granadi. U kvalifikacijama je pogodio 630 krugova, ali to nije bilo dovoljno za plasman u finale. Najbolji rezultat u kvalifikacijama ostvario je Norvežanin Ole Martin Halvorsen sa 633,9 krugova. Prvo mjesto u finalu osvojio je Čeh Jirži Privratski, dok je drugo mjesto pripalo Ištvanu Peniju iz Mađarske, a treće Italijanu Edoardu Bonaciju.

Srpski strelac Lazar Kovačević osvojio je 11. mjesto u disciplini vazdušna puška na drugom Svjetskom kupu u Granadi. Na ovom takmičenju, Kovačević je u kvalifikacijama pogodio 630 krugova, ali to nije bilo dovoljno za plasman u finale. U kvalifikacijama je najbolji rezultat postigao Norvežanin Ole Martin Halvorsen sa 633,9 krugova.

Prvo mjesto u finalu osvojio je Čeh Jirži Privratski, koji je pogodio 251,8 krugova. Drugo mjesto pripalo je Ištvanu Peniju iz Mađarske, koji je pogodio 250,7 krugova, dok je treće mjesto osvojio Italijan Edoardo Bonaci pogodivši 228,5 krugova.

Lazar Kovačević je postigao 630 krugova tokom kvalifikacija, međutim nije se uspio plasirati u finale. Prvo mjesto na ovom takmičenju osvojio je Jiriži Privratski iz Češke, dok su drugo i treće mjesto osvojili Ištvan Peni iz Mađarske i Edoardo Bonaci iz Italije.

Na drugom Svjetskom kupu u Granadi, srpski strelac Lazar Kovačević zauzeo je 11. mjesto u disciplini vazdušna puška. Kvalifikacije je završio sa 630 pogodaka, što ipak nije bilo dovoljno za plasman u finale. Norvežanin Ole Martin Halvorsen je sa 633,9 krugova imao najbolji rezultat u kvalifikacijama.

Prvo mjesto u finalu osvojio je Čeh Jirži Privratski, drugo mjesto pripalo je Ištvanu Peniju iz Mađarske, dok je treći bio Italijan Edoardo Bonaci. Lazar Kovačević takmičenje je završio sa 630 krugova, nije se plasirao u finale, a najbolji rezultat u kvalifikacijama imao je Norvežanin Ole Martin Halvorsen sa 633,9 krugova.

Na drugom Svjetskom kupu u Granadi, srpski strelac Lazar Kovačević osvojio je 11. mjesto u disciplini vazdušna puška. U kvalifikacijama je postigao 630 krugova što nije bilo dovoljno za plasman u finale. Norvežanin Ole Martin Halvorsen je sa 633,9 krugova imao najbolji rezultat.

Prvo mjesto u finalu osvojio je Čeh Jirži Privratski, drugo mjesto pripalo je Ištvanu Peniju iz Mađarske, a treći Italijanu Edoardu Bonaciju.

Na drugom Svjetskom kupu u Granadi, srpski strelac Lazar Kovačević osvojio je 11. mjesto u disciplini vazdušna puška. Kvalifikacije je završio sa 630 pogodaka, što ipak nije bilo dovoljno za plasman u finale. Norvežanin Ole Martin Halvorsen je sa 633,9 krugova imao najbolji rezultat u kvalifikacijama.

Prvo mjesto u finalu osvojio je Čeh Jirži Privratski, koji je pogodio 251,8 krugova. Drugo mjesto pripalo je Ištvanu Peniju iz Mađarske, a treće mjesto osvojio je Italijan Edoardo Bonaci.