Stanojević slomljen posle poraza: Jedna stvar ga posebno brine

Fudbaleri Partizana eliminirani su iz kvalifikacija za Ligu Evrope nakon što su odigrali 2:2 na gostovanju u Tunu posle produžetaka. U prvom meču su izgubili sa 0:1, ali nisu uspjeli materijalizirati igrača više u dodatnih 30 minuta. Trener Partizana, Aleksandar Stanojević, je naglasio da je tim imao vođstvo i igrača više, ali ipak primili gol te da su sami krivi što nisu iskoristili šanse. Upitan o timu kao skupu dobrih individualaca, Stanojević je istaknuo da ne znači ništa biti individualac ako se ne ugrozi protivnika te je izrazio zabrinutost zbog nedostatka stvaranja šansi i rezultata, iako su imali ofanzivnu postavku u drugom poluvremenu. Njihov naredni protivnik je Gent, protiv kojeg će morati pružiti maksimum kako bi postigli bolji rezultat.

Fudbaleri Partizana eliminisani su iz kvalifikacija za Ligu Evrope te će svoju evropsku avanturu nastaviti u plej-ofu za Ligu konferencija. Nakon što su odigrali 2:2 na gostovanju u Tunu nakon produžetaka, crno-beli nisu uspjeli nadoknaditi gol zaostatka iz prvog meča (0:1), te nisu iskoristili igrača više u dodatnih 30 minuta. Trener Partizana, Aleksandar Stanojević, izrazio je razočaranje rezultatom te je istaknuo da je tim imao vođstvo i igrača više, ali ipak primio gol te da su sami krivi što nisu iskoristili šanse.

Stanojević je istaknuo da su imali ofanzivnu postavku te da su morali dati gol i ugroziti protivnika, ali da nisu uspjeli završiti meč na visokom nivou. Upitan je o timu kao skupu dobrih individualaca te je naglasio da biti individualac ne znači ništa ako se ne stvori šansa i ne ugrozi protivnika. Izrazio je zabrinutost zbog nedostatka stvaranja šansi i rezultata te je istaknuo da su kao tim dali maksimum, ali da nisu uspjeli proći. Njihov sljedeći protivnik je Gent, protiv kojeg će morati pružiti bolju igru kako bi postigli pozitivan rezultat.

Nakon eliminacije iz kvalifikacija za Ligu Evrope, fudbaleri Partizana će svoju evropsku avanturu nastaviti u plej-ofu za Ligu konferencija. Unatoč tome što su odigrali 2:2 na gostovanju u Tunu nakon produžetaka, crno-beli nisu uspjeli nadoknaditi gol zaostatka iz prvog meča (0:1) i materijalizirati igrača više u dodatnih 30 minuta. Trener Partizana, Aleksandar Stanojević, bio je razočaran rezultatom te je istaknuo da su imali vođstvo i igrača više, ali su ipak primili gol te nisu iskoristili šanse.

Stanojević je naglasio da su imali ofanzivnu postavku i da su morali dati gol te ugroziti protivnika, ali nisu uspjeli završiti meč na visokom nivou. Upitan o timu kao skupu dobrih individualaca, Stanojević je istaknuo da to nije dovoljno ako se ne stvori šansa i ne ugrozi protivnika te da su njihovi problemi kao tim bili očiti. Njihov sljedeći protivnik je Gent, protiv kojeg će morati pružiti maksimum kako bi postigli pozitivan rezultat.