Stjepanović u finalu EP

Srpski plivač Velimir Stjepanović uspešno se plasirao u finale trke na 200 metara slobodnim stilom na Evropskom prvenstvu u Beogradu, osvojivši prvo mesto u svojoj polufinalnoj grupi sa vremenom od 1:47.12. Ukupno je zauzeo peto mesto u polufinalu, dok je najbrže vreme ostvario David Popović iz Rumunije sa vremenom od 1:46.15. Finale je zakazano za sutra u 18:36 časova, što pruža Stjepanoviću priliku da se bori za medalju. Podsećamo da je Andrej Barna već osvojio bronzanu medalju, stvarajući novu šansu za srpsko plivanje. Svi ljubitelji sporta mogu pratiti vesti iz Srbije i sveta na Telegram kanalu i instalirati aplikaciju 24sedam za iOS i android uređaje kako bi bili u toku sa najnovijim informacijama.