SUPERLIGA SRBIJE: TSC je pao, ali drugi tim iz Bačke je stigao u finišu do boda

Gol za Brđane u sinoćnoj utakmici je postigao Đorđe Ivanović u 26. minuti, što je bio jedini gol u meču između Radničkog Niša i TSC-a. Ova pobeda donosi Radničkom tri boda u drugom kolu Superlige Srbije.

Andreja Stojanović je takođe bio strelac jedinog gola u meču između Radničkog iz Niša i TSC-a, postigavši gol u 52. minutu. Ova pobeda donosi Radničkom tri boda i odličan početak sezone.

Rezultati ostalih utakmica u drugom kolu Superlige Srbije su sledeći:

– Crvena zvezda je odigrala nerešeno 2:2 sa Mladosti, sa golovima u prvom poluvremenu.
– Partizan je slavio sa 4:0 protiv Jedinstva, postigavši dva gola u prvom poluvremenu.
– Železničar i Napredak su odigrali nerešeno 1:1, sa golom za Železničar u prvom poluvremenu.
– Utakmica između IMT-a i Radničkog 1923 je odložena.

U nedeljnim utakmicama, pored pomenute pobede Radničkog Niša i TSC-a, rezultati su sledeći:

– Spartak i Čukarički su odigrali nerešeno 1:1, sa golom za Čukarički u prvom poluvremenu.
– Vojvodina i Novi Pazar su odložili svoju utakmicu.

U ponedeljak, OFK Beograd će odmeriti snage protiv Tekstilca.

Ovo su bili rezultati drugog kola Superlige Srbije, sa nekim utakmicama odloženim zbog različitih razloga. Ekipa Radničkog Niša je uspela da ostvari pobedu i osvoji tri boda u ovom kolu, što je sjajan početak sezone za ovaj tim.

Superliga Srbije je jedna od najpopularnijih fudbalskih liga u zemlji, sa velikim brojem navijača i jakim timovima koji se takmiče za titulu. Očekuje nas još mnogo uzbuđenja i golova u narednim kolima, a publika jedva čeka da vidi kako će se odvijati borba za titulu šampiona.