Svetski šampion u rvanju Nugzari Tsurtsumia pronađen mrtav

Nugzari Tsurtsumia bio je talentirani gruzijski rvač koji je osvojio brojne medalje na međunarodnim natjecanjima. Počeo je svoju karijeru osvajanjem desetog mjesta na Kadetskom svjetskom prvenstvu 2013., a kasnije je osvojio srebrne i bronzane medalje na juniorskom nivou.

Njegov uspon nastavio se 2018. godine kada je osvojio bronzanu medalju na Svjetskom prvenstvu i zlato na U23 turniru. Vrhunac karijere došao je 2019. godine kada je pobijedio u finalu Svjetskog prvenstva.

Nažalost, Tsurtsumia je preminuo u svojoj 27. godini života, a uzrok smrti još nije poznat. Bio je omiljen i cijenjen u rvačkoj zajednici, a njegova smrt ostavlja veliku prazninu.

Tsurtsumia je bio izuzetno talentirani sportaš koji je imao poštovanje i divljenje svojih kolega. Njegova smrt je teški gubitak za gruzijsku rvačku zajednicu i svijet rvanja općenito.

Svjetski šampion u rvanju Nugzari Tsurtsumia će zauvijek ostati zapamćen po svojim uspjesima i kao inspiracija mladim rvačima koji slijede njegove stope. Njegova strast prema sportu i borbeni duh ostat će nezaboravljeni među svima koji su ga poznavali.

Rvačka zajednica je u šoku zbog njegove prerane smrti i svi se prisjećaju njegovih uspjeha i doprinosa ovom sportu. Neka mu je laka zemlja i neka njegova duša počiva u miru.

Međunarodna rvačka federacija i svi njegovi kolege iz svijeta sporta izražavaju svoje sućuti obitelji i prijateljima preminulog Nugzarija Tsurtsumia. Njegova smrt je nenadoknadiv gubitak za svijet rvanja i ostavit će trajan trag u srcima svih koji su ga poznavali.