Tim iz Kalenića se odlično snašao na teškom gostovanju u Zdravčićima! (VIDEO)

U nedavnom meču Zlatiborske okružne lige ekipa Omladinca (Zdravčići) je ugostila sastav Jedinstva iz Kalenića. Iako su domaći tim ušli u ovaj meč sa devetog mesta na tabeli, a gosti sa 13. pozicije, očekivala se izjednačena borba. Međutim, vremenski uslovi sa snežnim padavinama su stvorili težak teren za igru.

Domaći tim je pružio inicijativu u prvom poluvremenu, ali su promašaji sprečili vođstvo. Gosti su tokom poluvremena postigli gol preko Mihaila Dumanjića, savladavši golmana Ivanovića lob udarcem. Nakon drugog gola od strane gostiju, domaći su pali i nisu uspeli da se vrate u utakmicu.

Na kraju, Jedinstvo je pobedilo sa 2:0, pokazujući borbenost i želju za opstankom u ligi. Omladinac nije uspeo da preokrene rezultat, te će morati da se bolje pripremi za naredne mečeve. U narednom kolu, Jedinstvo će se suočiti sa teškim protivnikom, dok će Omladinac gostovati Tari iz Kremne.