TIP DANA: Fudbalski predlozi za nedelju

NA današnjem tiketu smo predložili četiri utakmice koje po našem mišljenju imaju potencijal da donesu pobedu. Prva utakmica je između Partizana i Mladosti, gde verujemo da će Partizan uspeti da dođe do pobede i sačuva drugo mesto na tabeli. Nakon lošeg niza bez pobeda, Partizan će imati veliki motiv da ostvari dobar rezultat.

U drugoj utakmici, Bohum će se suočiti sa Bajer Leverkuzenom. Leverkuzen je u dobroj formi i verujemo da će uspeti da produže svoj niz bez poraza. Očekujemo da će ovaj meč biti golgeterski, pa predlažemo duplu šansu za Leverkuzen uz bar po jedan gol u oba poluvremena.

Treća utakmica je između Atalante i Rome, gde ove dve ekipe konkurišu za peto mesto koje vodi u Ligu šampiona. Očekuje nas velika borba, pa predlažemo igru X na poluvremenu ili kraju meča. U prethodnom susretu ove dve ekipe rezultat je bio 1:1, pa očekujemo sličan ishod i ovog puta.

Poslednja utakmica je između Nanta i Lila. Lila se bori za direktan plasman u Ligu šampiona i očekujemo da će uspeti da savlada Nant koji se bori za opstanak, ali ima solidnu prednost nad ekipom koja se nalazi ispod crte. Verujemo da će Lil uspeti da ostvari pobedu i tako nastavi svoju borbu za mesto u Ligi šampiona.

Ukupna kvota na ovom tiketu je 8,14, pa se nadamo da će nam se sreća osmehnuti i da ćemo završiti nedelju sa još jednom pobedom. Srećno svima koji prate naše predloge i neka nam se javite sa svojim dobitnim tiketima kako bismo zajedno slavili uspeh!