TSC prvi zapretio, Stanić promašio izglednu šansu!

U srijedu će se odigrati meč 32. kola Superlige Srbije između fudbalskih timova Partizana i TSC-a na stadionu Partizana u Beogradu. Sudija utakmice je Minaković Nenad. Trener Partizana je Igor Duljaj, dok je trener TSC-a Žarko Lazetić.

U prvom poluvremenu, već u 1. minuti započela je utakmica, a već u 4. minuti TSC je imao posed lopte, ali su se mnogo vremena zadržali u odbrani. U 5. minuti, Ifet Đakovac je predstavljao prvu opasnost po gol Partizana, ali rezultat je ostao 0:0. U 7. minuti, TSC je imao još jednu priliku, ali Aleksandar Jovanović je bio na pravom mestu i sprečio gol.

Pre meča, važno je napomenuti da za Partizan ovaj meč ima veliki značaj jer im pobeda mogla osigurati drugo mesto, a samim tim i mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona. S druge strane, TSC se nada pobedi kako bi zaoštrio borbu za pozicije pred kraj Superlige Srbije.

Partizan i TSC bili su rivali već dva puta ove sezone, s oba puta TSC nije dozvolio pobedu Partizanu. Sastavi oba tima za ovaj meč su poznati, a treba istaći da će Partizan igrati bez kapetana Svetozara Markovića, ali će se vratiti Mateus Saldanja i Bibars Natho. TSC igra dobro u posljednje vreme i sa pobedom bi mogli da smanje zaostatak za Partizanom.

Partizan nije u najboljoj formi, s tri vezana poraza, ali se nadaju da će uspjeti zadržati drugo mesto na tabeli. Utakmica između Partizana i TSC-a je veoma važna, a sve detalje možete pratiti uživo na portalu Informer.rs.

U odnosu na prošle sezone, oba tima imaju nekoliko promjena u sastavu. Partizan je bio u lošoj formi i bez trofeja, dok TSC ima priliku da se dokopa bolje pozicije s eventualnom pobjedom. Očekuje se napeta utakmica između ove dvije ekipe koje će dati sve od sebe da dođu do pozitivnog rezultata.

Uglavnom, ovo će biti meč koji će odlučiti mnogo toga u Superligi Srbije, te stoga pratite uživo na portalu Informer.rs kako biste bili u toku sa svim dešavanjima na terenu. Utakmica Partizana i TSC-a obećava uzbuđenje i neizvjesnost, te se nadamo zanimljivoj i kvalitetnoj igri od oba tima.