UŽIVO Australija-Srbija live prenos stream link

Košarkaši Srbije danas od 18 sati igraju jednu od poslednjih pripremnih utakmica za Olimpijske igre, a rival im je ekipa Australije. Kenguri su juče pružili jak otpor Amerikancima, ali kako će biti danas, možete pratiti u lajv blogu na portalu 24sedam.

U devetom minutu meča, Radanov je završio na parketu nakon neugodnog udarca ramenom u predelu vrata, ali srećom, nije bilo ozbiljnih posledica. U sedmom minutu, Nikola Jokić je izveo sjajnu fintu koja je zaustavila dah navijača u Etihad areni, rezultat je 14:11 u korist Australije. Međutim, i pored dobro kruženje lopte u napadu Srbije, kenguri su uspeli da zaustave njihovu nameru.

Komunikacija među igračima Srbije nije na pravom nivou u petom minutu, što rezultira greškama u organizaciji igre i odličnim napadom Australijanaca. Moramo imati na umu da je ovo samo jedna od poslednjih pripremnih utakmica za Olimpijske igre te možemo očekivati da će igra biti u skladu s tim.

Australijanci su igrali brzo u trećem minutu, postigli dve trojke i odvojili se na 8:4. Marinković je uzvratio, dok je Micić imao prvu izgubljenu loptu, ali je ubrzo postigao poene za Srbiju. U prvom minutu, selektor je iznenadio sa startnom petorkom u kojoj je bio Nikola Jokić, a igrači su pokazali dobru saradnju.

Današnji duel će pratiti Bogdan Bogdanović i Ognjen Dobrić, dok je selektor Svetislav Pešić odlučio da poštedi kapitena i šutera Virtusa. Košarkaši Srbije su već na zagrevanju i spremni su za ovaj važan meč.

Takođe, danas je stigla potvrda da će navijači imati priliku da gledaju još jedan meč u beogradskoj Areni, gde će se sastati Srbija i Grčka. Pratite sve vesti iz sveta košarke na našem Telegram kanalu i instalirajte našu iOS ili android aplikaciju da budete u toku sa svim vestima.