UŽIVO: Đoković – Albot, stream link, prenos, uživo

Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković, počinje odbranu US Opena protiv Radua Albota, malo poznatog Moldavca, u prvom kolu poslednjeg grend slema sezone. Đoković je apsolutni favorit u ovom meču i očekuje se da će ostvariti pobedu bez većih problema.

U prvom setu, Đoković je bez većih problema osvojio prvi set rezultatom 6:2. U nastavku meča, Đoković je dominirao i osvojio drugi set uz dva brejka, vodeći rezultatom 5:2. Novak je potvrdio brejk i nastavio da kontroliše meč, vodeći sa 4:2. Đoković je prvi došao do brejka u meču, vodeći sa 3:2.

U drugom setu, Novak je nastavio sa sigurnom igrom i osvajanjem gemova, vodeći sa 2:2. Iako se Albota dobro držao na svom servisu, Đoković je bio siguran i izjednačio rezultat na 1:1. Albota je bez izgubljenog poena osvojio prvi gem na meču, vodeći sa 0:1.

Đoković je izašao na teren stadiona Artur Eš i spreman je za borbu za odbranu titule na US Openu. U naredne dve nedelje, očekuje se da će Njujork biti centar teniskih dešavanja sa mečevima US Opena. Novak Đoković brani titulu na ovom turniru, a uoči početka poslednjeg grend slema sezone, objavljena je nova ATP lista. Đoković se nalazi na drugom mestu sa 7.460 bodova, dok je prvi Italijan Janik Siner sa 9.360 bodova.

Očekuje se da će Đoković imati uspešan turnir na US Openu i pokušati da osvoji još jedan grend slem trofej. Svi ljubitelji tenisa sa nestrpljenjem iščekuju njegove nastupe na terenu, nadajući se još jednoj pobedi. Đoković je pokazao svoju dominaciju na teniskoj sceni i veruje se da će nastaviti da ostvaruje velike uspehe u narednom periodu. Srećno, Novak!